זה קורה פעם אחת בחיים, רק פעם אחת לא יותר, המפגש הזה היה לוהט ועד היום הוא לא יוצא לי מהראש, בדיוק חזרתי ממדינה זרה ולא היו לי כאן בכלל חברות. את האמת שניסיתי דרך אתרים כאלה ואחרים למצוא הכרויות, לצאת עם חברות אבל זה לא הצליח לי, זו באמת הייתה תקופה יבשה עד שפגשתי אותה באמצע הרחוב, בחורה מגניבה, חייכנית, נראית מעולה על פי כל הדעות. בדיוק ירדתי למטה למכולת השכונתית, הייתי חדשה והנה, היא באה מולי, בחורה מתוקה חשבתי לעצמי שאולי אנסה להכיר ונצא יחד לבלות – מישהי שתראה לי את העיר.

חברים ומקורבים אמרו לי שהיא עובדת בתוך שירותי ליווי וזה דווקא היה מסקרן, סיפרו לי שהיא משלימה הכנסה והיא בן אדם מאוד שקט שלרוב לא שומעים אותו רק כשהוא מגיע לקנות כמה מצרכים מהמכולת. אז בפעם הראשונות שראיתי אותה התביישתי, אבל אז שאלתי אותה בצחוק מסוים אם היא באה לפה הרבה והיא דווקא זרמה. "רוצה לעלות אליי לשתות משהו"? שאלה ואני הסכמתי אחרי הכול באמת רציתי להכיר אנשים חדשים בשכונה.

הבית שלה היה מדהים, קצת מצחיק בכל נקודה בבית היו תמונות של גברים ערומים ונשים ערומות, נוגעות בערוותן, זה תכלס גירה אותי מאוד. בכניסה שלה לבית עמד גבר ערום, פסל כזה ולצד השידה בחדר השינה שלה היה ויברטור זרוק. "מדליק אותך"? היא שאלה אותי והבהילה אותי אבל אז פרצה בצחוק גדול. היא בטח יודעת מה היא עושה היא עובדת במסגרת שירותי ליווי חשבתי לעצמי וזה התחיל לסקרן אותי אבל העדפתי לשמור את זה לעצמי אבל למרות שניסיתי להעביר נושא היא פתאום התקרבה אליי משום מקום וליטפה. התרחקתי, לא יודעת, בהתחלה זה היה לי מוזר… "אף פעם לא היית עם אישה"? היא שואלת אותי ואני מרכינה את ראשי… "את לא צריכה להתבייש" היא מרימה לי את הראש ומביאה לי נשיקה שלא הייתי מוכנה לה.

אני מרגישה את הלשון שלה נכנסת ומתפלשת לי בתוך הפה וזה את האמת היה נעים ביותר. היא נישקה אותי ופתאום הרגשתי איך היד שלי מבלי שארצה מגיעה לחזה שלה, נוגעת ונדהמת מהחזה הזקור והמדהים והפטמה שנעמדה כשנגעתי בה. נשכבנו על המיטה, התנשקנו ארוכות, היא שלחה לי יד והזיזה את התחתונים שלי, היא שיחקה לי עם הכוס, הכניסה לי את הידיים אצבע אחר אצבע ואז מתכופפת, מפסקת את רגליי ומתחילה ללקק ולזיין אותי עם הלשון שלה…

"אוח את טעימה" היא אומרת לי ואני נאנחת נוכח הפינוק הזה… וואו זה היה כל כך טוב, היא דחפה את הלשון בעדינות הוציאה והכניסה, מנשקת את השפתיים של הפות שלי ובין לבין דוחפת לי את האצבעות ומשחקת עם הדגדגן… "אין ספק היא יודעת את העבודה" שוב אני חושבת ושומרת את המחשבות לעצמי.

היא נשכבת על הגב, לוקחת את הוויברטור שלה ואומרת לי… "בואי תדחפי לי אותו חזק" אני לוקחת את המכשיר הרוטט והמגניב הזה ודוחפת לה תחילה בעדינות… "את תפחדי תזייני אותי חזק" היא גונחת ומבקשת ממני שאלחץ יותר חזק ואני דוחפת לה אותו חזק, מזיינת אותה, מזיינת אישה בפעם הראשונה והיא פתאום משפריצה לי בטירוף על הפנים את הגמירה הנשית שלה.. וואו איזו גמירה.

אנחנו נרגעות יחד והיא מחייכת אליי ואומרת… "תמיד יש פעם ראשונה את יודעת…" לוקחת אותי ומחייכת… "בואי עכשיו תורך לגמור".