את הקריירה שלי התחלתי כחשפנית, זה היה כסף מצוין אבל אז חברה טובה שלי שבדיוק השתחררה מהצבא סיפרה לי שעושים כסף מדהים – נערת ליווי, אמרתי מה יכול להיות? אולי שווה לנסות? איך בכלל הופכים נערת ליווי למקצועית? אז כמו שהבנתם, סיפרו לי שיש בזה לא מעט כסף ותאמת אני מתה על גברים כך שהם לא באמת הגעילו אותי אז למה לא? אם כחשפנית זרמתי עם לקוחות למה לא שלב אחד מעלה? אני טובה במיטה, זה לא חדש, יש לי גוף מדהים, למה לא להסכים? לאחר שעברתי את כל ההתחבטויות הללו עם עצמי החלטתי ללכת על כל הקופה ולזרום לנסות את מזלי ולהרים את איכות החיים באמצעות מקצוע חדש.

וכך, תוך מספר שבועות הייתי להיט, כן עבדתי במשרד המספק שירותי ליווי מהטובים ביותר והמון לקוחות רצו אותי. "השד לא נורא" חשבתי לעצמי והבנתי שיש בהחלט פוטנציאל מדהים. כולם דרשו אותי, כולם חלמו להיות איתי במיטה ומהר מאוד גם הרווחתי לא מעט- חלום של כל אחת שרוצה להשיג את הדברים הנחשקים ביותר. היו לי כל כך הרבה חוויות שאי אפשר לתאר, חוויות מדהימות ומרגשות כל מיני גברים שעינגו אותי ואני אותם. הכול היה מדהים, אבל היו בהחלט כמה גברים שהותירו חותם אצלי ואפילו חזרו, אחד מהם היה אריק- איש עסקים מדהים שחי שנים בלוס אנג'לס והגיע לגיחות אליי מדי פעם- עליו הייתי רוצה לספר לכם.

אריק היה מדהים, הוא התמר לגובה של 1.90 חתיך, לפעמים תהיתי למה הוא צריך נערת ליווי? למה הוא צריך שירותי ליווי בכלל כשהוא נראה ונשמע כך ואז הוא אמר שהוא לא באמת מחפש זוגיות אבל גם לא רוצה להתפשר על הלילות הסוערים. אפשר להבין אותו, המשרד בו אני מועסקת מביא את הטוב ביותר, נערות שיודעות ויכולות לפנק ובעיקר מעריכות את מי שעומד מולן. אריק היה מגיע וזה היה מדהים, הוא גם היה משלם אבל בו זמנית ידע לפנק וזו תמיד הייתה הרגשה של "ניצול הדדי" כזה שרוצים עוד ועוד.

אריק היה מגיע, מוזג לי יין באחד מאותם בתי מלון מפוארים ששכר, רקד איתי בחדר ואז לאט ובעדינות היה מנשק אותי, מנשק את צווארי, את תנוך האוזן. לכל האיברים הזדקרו, זה היה מדהים, הרגשתי את הזקפה המהממת שלו ורציתי שהוא יהיה בתוכי אבל המתנו, עוד קצת, להרגיש את הרגש מציף ביחד. אריק נשא אותי בין זרועותיו למיטה הגדולה בחדר, הוא הפשיט אותי לאט ובזהירות כמו שהוא תמיד עושה, לוקח את הפיטמה שלי אל בין שפתיו ומגרה לי את החושים בזמן שאני אוחזת באיבר המין המושלם שלו ומביאה לו ביד.

אריק פיסק את רגליי והחל חודר עם הלשון שלו לתוך הפות שלי, מלקק את הכוס הרך שלי ומגרה אותי עד אובדן חושים. הוא ליקק ופינק יותר ממה שאני אפילו הייתי צריכה ואז השכיב אותי שוב וזיין אותי בטירוף, קודם לאט ואז במהירות, בחוזקה כזו שכמעט ורציתי לגמור אבל נתתי לזה עוד כמה רגעים- רגעים של הנאה צרופה שאין לתאר. תפסתי את הזין שלו, ליקקתי, מצצתי את המיצים שלו ושוב, חדר לתוכי ושוב אני מוצצת ושוב הוא חודר וזה חזק בפרט שהאורגזמה תקפה את שנינו והרגשנו בשיא של השיאים- כך אני תמיד מרגישה עם אריק, אני משערת שזו הסיבה שאני תמיד רוצה לפגוש בו.