"ומה איתך ? למה אישה מדהימה שכמותך נמצאת לבד?" אני מנסה לדחוף את השיחה לאיזו שהוא כיוון אקטיבי " בעלי עובד בנמיביה , הוא כבר הרבה זמן שם ואני לבד, בית ענק וחוץ מהסוסים אין כאן אף אחד. בית גדול , אתה יודע?…." ים אין לי פה אבל בריכה , ועוד איך יש…. אני קם ומתבונן לעבר הבריכה. תאורת החצר נדלקת לפתע, מאירה באופן מרומז עצים, צמרות ואת האדוות הקלות הנישאות חרישית לעבר מדרגות הבריכה. תאורה קלה נובעת מתחתית הבריכה משאירה פינות אפלות רבות שניתן לחמוק אליהם. לפתע חולפת מיקה לצידי, הווילון המבדיל בין הסלון העצום והחצר מוסט אט,אט ואני מבחין איך צעד אחר צעד היא שומטת את שמלתה, לאחר מכן את חזיית הטופלס , נעלי העקב ולבסוף את תחתוני החוטיני שהבליטו את חמוקיה בצורה שמעולם לא ראיתי. היא צועדת לעבר המים, יורדת המדרגות כמו דוגמנית על הצועדת על מסלולו של פול גוטיה…

 

"בא" היא קוראת לי. אני פוסע בעקבותיה, יורד לעבר המים הנעימים ניגש אל מיקה וחובק אותה תוך נשיקה עמוקה ורטובה. היא עוצמת את עיניה ונותנת לי להוביל את שנינו חבוקים לעבר המים עד שהם מכסים את מותנינו. לאחר מכן אני חובק את מותנה, כורך את רגליה סביב מותני ומשכיב את מיקה על המים ומתחיל לסובב אותה כשהיא צפה ומעוגנת במותני.

אנו חומקים לעבר אחת הפינות האפילות משהו בצד הבריכה, להבה  בתוך עמוד זכוכית מחממת את האזור ובוהקת באור נגוהות כשאני משעין את גבה של מיקה על צידי הבריכה, מושיב אותה על השפה וצולל תרתי משמע לעבר מערת האהבה שלה, מיקה מרימה את רגליה, מציבה את כפות רגליה על המדרגה שבשפת הבריכה ודוחפת את ראשי לעבר מעמקי נשיותה. בינתיים אני מרגיש את שרירי נמתחים עד תום.

המעבר בין הריצה המאומצת, למקלחת החמה,לבריכה שמעליה נפרשת צינת הלילה עושים את שלהם ואני דרוך כמו חץ המשווע לשחרור המיתר.

 

אני רוצה אותך , גונחת מיקה אלי כשאני מלפף את רגליה סביב מותני ואנו מתחילים בניעה הדדית וקצבית, תוך כדי חדירה תת מימית המלטפת את איברינו. הלמות תופים האפריקאים נישאת באוויר, הנעימה "אפריקה" של להקת טוטו נשמעת ממרחקים ואנו נכנעים לקצב המביא אותנו שנינו למעין תחושת טירוף. אנו מתקדמים לעבר המים העמוקים צוללים לפותים לעבר הקרקעית.

אני אוחז בצנרת הרובוט המנקה את הקרקעית ושנינו ממשיכים את הלימת האגנים על תחתית הבריכה בתוך עולם הדממה. עור התוף שלי עומד בפני קריעה, הלחץ בעומק המים, הניעות ההולכות וחזקות ודפיקות  התופים המפכות בתוך ראשי.  כמו משום מקום אני חש בלפיתת ידי הברזל של מיקה. היא אוחזת בצווארי וחונקת אותי ויחד עם כך ממשיכה להלום במתני .

תוך שניות ספורות אני חש בזרם אימתני עובר בתוך גופי, המתפשט מצדעי עבור דרך עמוד השדרה לעבר מוקד התאווה עד לקצה איברי ואני מתפוצץ בתוכה ובו בזמן אני שומע זעקה עמומה מלווה בבועות של תאווה הבוקעות ממעמקי גרונה של מיקה. שלובים ומחובקים אנו עולים לפני המים לשאוף אוויר לפני שתאזל נשמה באפינו .שירותי ליווי במרכז.