צפריר המשיך לפמפם ואז גם לגנוח. כרסו הגדולה הכתה בגבה של אשתו של בנצי אך נראה היה שהיא מתחילה לנוע בקצב הזיון. היא עזבה את ידיה והשתרעה עם פלג גופה העליון על מכסה המנוע מאפשרת חדירה קלה יותר אליה.פניה האדימו ולמרות שלא הוציאה הגה ניכר היה שהיא לוקחת חלק פעיל ואף נהנית. צפריר החל להלום בה באגרסיביות מוציא חריקות מהמכונית עם כל תנועה קדימה ואנחות הנאה. לאחר עוד שתי דקות של חדירות הוא התפרק בתוכה בקול רם. בנצי הביט בחשש בצפריר ופחד שזה יקרוס על אשתו וימעך אותה תחת משקלו אך הזיון המוזר המשיך בגישה המרוחקת וצפריר שלף את עצמו החוצה וזז הצידה לארגן את עצמו. בנצי חזר להביט באשתו וראה אותה מתרוממת ומנקה את עצמה עם מגבונים שהוציאה מתיקה, לא נראה עליה שהיא עברה איזו חוויה מינית אלא יותר כאילו הלכה להשתין בשטח או משהו כזה. הכל נעשה בצורה עניינית ויעילה ואף אחד לא הביט אל אף אחד מהאחרים.

צפריר כבר ארגן את עצמו והתיישב ברכבו. כשעבר ליד הזוג אמר "היה נחמד. תודיעו לי אם אתם עוברים פה שום. תעשו הכל לאט, בלי לחץ" ויצא לדרכו. בנצי לא ידע מה עליו לעשות עכשיו, האם עליו לבוא ולחבק את אשתו? לשאול איך היה? לשאול אם נהנתה? כמו קוקסינליות, הוא התקרב אליה וראה את לחייה סמוקות ומההיכרות שלו איתה נראה הייתה שהיא רגועה ואולי אפילו מרוצה. היא התיישבה ברכב ובנצי רץ לצד הנהג והתיישב גם כן. הוא הביט בה במבט שואל והמתין.

"בוא נוריד את כל המבטים הכלבלבים הללו מהשולחן" אמרה "זה היה מעניין ואולי כשאני בוחנת את החוויה כולה, אפילו מהנה. צפריר היה חרא של מין אבל אני לא חושבת שבשביל הפעם הראשונה זה לא היה כל כך נורא, לפחות נגמר מהר. אל תשאל אותי עכשיו יותר מידי שאלות אבל בוא נדבר על זה עוד כמה ימים ואני אומר לך אם נעשה את זה שוב או לא. אז איך היה לך?"

בנצי נותר המום מהתשובה. הוא היה בטוח שהיא תשנא אותו על כל האירוע ועשה מאמצים להסתיר את הזקפה האדירה שסירבה לרדת אך ראה שאשתו הביטה על אזור חלציו כשסיימה לסכם. הוא הביט בה במבוכה והחל למלמל בצורה לא ברורה.

"לא לא לא" אמרה אשתו "אין לך זכות להתחמק מתשובות עכשיו. קדימה תשפוך הכל".