לאחר כדקה נראה היה שאשתו משועממת או שפשוט מצאה את עצמה נהנית מהכוח החדש שלה

"אז ספר לי צפריר, איך בדרך כלל זה עובד?" צפריר שעבד קשה ומהר על העמדת הזין שמח מהגישה החדשה ועבר לאוננות איטית בעוד הוא מביט באשתו של בנצי ומסביר:"אין לזה ממש חוקים, כל מפגש שונה וכל זוג רוצה את זה אחרת. לפעמים נפגשים בצימר וממש שוכבים יחד במיטה ועושים אהבה, לפעמים הבעל בכלל לא בחדר, לפעמים זה כמו פה באים, מזדיינים והולכים"

"ולמה התכוונת שאמרת שאולי הוא יכול לעזור" אמרה וחיכתה את תנועת הסנטר של צפריר

"בערך בחצי מהמפגשים הבעל לוקח את התפקיד של העוזר. הוא עוזר להעמיד לי, הוא עוזר להרטיב אותך והוא עוזר להוביל את הזין לחדירה"

"ואתה מתחבר לזה? מתחבר למגע עם גברים?"

"אני לא אכפת לי מי מוצץ לי כל עוד מוצץ לי" ענה צפריר ממש כמו נערות ליווי טיפוסיות.

"תודה על התשובה הבוטה " אמרה אשתו של בנצי "אבל לא שאלתי אותך"

בנצי רצה למות באותו רגע. בכל שעות השכנוע שהעביר עם אשתו תמיד שוחחו על יחסי המין שלה עם גבר אחר ומעולם הוא לא היה בתמונה. זה לא שהוא לא הכיר את זה מכל הסרטים והסיפורים שעבר עליהם אך מעולם לא חשב שאשתו תגיע לזה. הוא התחבט לא מעט בנושא עם עצמו ותמיד מצא איך לנפנף את המחשבות עם עצמו. השאלה הישירה מאשתו בסיטואציה הנוכחית ערערה אותו לחלוטין. כנראה שאם היה לבד עם אשתו במיטה כבר היה מסתדר אך הנוכחות של גבר מאונן לידו פירקה אותו לחלוטין. הוא לא הספיק לענות כשראה את אשתו מסתובבת לכיוון הרכב ונשענת עליו.

ההפוגה הקצרה נתנה לצפריר את השקט שלו הזדקק כדי להעמיד את הזין כמו שצריך ואשתו של בנצי שראתה את ההתקדמות הכינה את עצמה. היא התכופפה אל הרכב והרימה את חצאיתה אל גבה חושפת את ישבנה. צפריר מצידו התעסק כמה שניות עם הקונדום, קרב אליה, הסתדר קצת וחדר. "הכל בסדר?" שאל לאחר שהופתע ששום קול לא נשמע, שום אנחה או גניחה. לאחר שגם שום תשובה לא הגיעה החל צפריר בתנועות חדירה כשהקולות היחידים שנשמעו הן חריקות המכונית עליה נשענה אשתו של צפריר. בנצי חשב שהוא צופה בדבר המכוער ביותר שראה מעולם, גבר זר ולא אטרקטיבי צועד וחודר לאשתו, שנשמע היה שאינה נהנית כלל. כל הסיטואציה הייתה רחוקה שנות אור מפנטזיות הקוקהולד שלו אך למה הזין שלו עומד כל כך חזק? נראה היה שהוא ממש לא רחוק מגמירה בתוך המכנס רק מהחיכוך בתחתונים ומהמראה שלפניו.