את הוראות הניווט זכר בנצי בעל פה. נכנסים לכיוון האתר של גמלא ואז ימינה לכיוון איזה מוצב נטוש. בדרך הוא קצת לא האמין אך ראה את אשתו מסדרת את עצמה, היא לא הפסיקה להביט במראה ולסדר את עצמה. ניכר היה שהיא מתרגשת ולא דווקא מתייחסת לזה כעונש. כשאמר לה שהיא נראית נהדר הביטה בו בהפתעה, כאילו בכלל לא ידעה שהוא נמצא שם גם כן. הם הגיעו כמעט בדיוק בזמן ויצאו מהרכב ללא דיבורים מביטים מסביב. כמה שניות אחריהם הגיע למקום רכב נוסף שקרב אליהם וחלון הנהג נפתח. בנצי ניגש לחלון ושאל את הנהג אם הוא הגברי מהגולן, משתמש בכינוי בו תקשרו באתר. הגבר הנהן וכיבה את המנוע. כשיצא מהמכונית מצא את עצמו בנצי בוהה בגבר גבוה, בהיר, לבוש בג'ינס וחולצת כפתורים שכאילו מחזיקה כמריצה כרס ענקית. בזמן שקרב אליהם הגבר שמע בנצי את אשתו אומרת "פעם הבאה בבקשה תבחר לפי סטנדרטים יותר גבוהים" הוא נותר בהלם גמור מהעובדה שאשתו כבר מדברת על פעם הבאה אך עוד יותר הופתע ממה שקרה אחר כך. נראה היה שהוא הוסט ממרכז הבמה והקצין המוביל שהוא נשלח לשורות האחרונות לתפקיד צופה בלבד.

"שלום, אני צפריר. אני גם פה בגולן" אמר הגבר מושיט ידו ללחיצה לאשתו בלבד "הבנתי שאתם חדשים בתחום. מה בא לנו לעשות היום?"

"נעים להכיר צפריר – סאדו מטורף . אני ריטה" המציאה אשתו שם לעצמה "אנחנו חדשים לגמרי אך בגדול בא לי פשוט להרגיש אותך. להרגיש גבר חדש חודר אלי" אמרה בעוד היא ממשיכה להחזיק את ידו והיא מביטה ישר בפניו

"לי כבר יצא לעשות מפגשים כאילו. אני עושה את זה לעיתים עם אשתי אבל לרוב לבד עם זוגות כמוכם"

לבנצי היו מיליארד שאלות לשאול אך הוא הבין את מקומו החדש ונותר מאחור

"אני מבין שהוא לא מעורב בכלל" אמר צפריר מצביע עם סנטרו לכיוון בנצי "נכון?"

"לא" ענתה אשתו "הוא רק צופה ובכל מקרה נראה לי שאנחנו לא הולכים פה על הפקה גדולה. אתה כבר עומד?" שחררה את ידו והחלה להרים את החצאית

"חשבתי שתעזרי לי בזה או שאולי הוא יעזור לי" הצביע שוב צפריר לכיוון בנצי

"אף אחד לא עוזר פה לאף אחד" אמרה בביטחון שהימם את בנצי. הוא הרגיש כמו בסאשן סאדו איך הזין שלו מתחיל להיעמד בתוך מכנסיו ולא ידע עם מותר לו לגעת בעצמו או שעליו פשוט לצפות.

"תתחיל לעבוד ותודיע לי כשאתה מוכן" היא שלחה את ידיה מתחת לחצאית הגדולה והפשילה את תחתוניה. צפריר מצידו שלף את הזין מתוך מכנסיו והחל לשפשף מוסיף מידי פעם רוק לסיכוך. כל מה שבנצי ראה כרגע היה את גבו של צפריר שפנה לכיוון אשתו ואת אשתו נשענת על הרכב מביטה בריכוז בצפריר המאונן לעצמו. הוא קצת רגז על הזווית שלא אפשרה לו לראות הכל מהצד אך פחד לזוז פן אשתו בעלת הביטחון תתיז משהו לעברו.