בנצי לא האמין שזה קורה לו, בכל השנים שהוא קורא סיפורים על קוקהולד ומפנטז על זה הוא תמיד ראה את הגבר שמזיין את אשתו כצעיר חטוב, מטופח עם זין ענק. ראה בעיני רוחו איך הבחור הכריזמטי מוביל את אשתו הענוגה בעדינות למיטה מפוארת ושם הם מזדיינים להם כמו בסרטים הכחולים הרכים. אך המחזה שניצב מולו לא היה אפילו קרוב לפנטזיה שלו. מוצב צבאי נטוש ומטונף, אשתו נשענת על רכב ישן וגבר שמן ושעיר מזיין אותה. כל כמה שניות החצאית שלה נופלת ומפריעה והיא בכלל מביטה מסביב בחשש שמישהו מתקרב. גם כשניסה להביט מהצד לא הצליח לקבל מבט בזין החודר מה שגרם לו להניח שגם החלק של זין ענק לא נמצא פה.

כאן הסיפור יהפוך למציאות

מפח נפש.

שנים שהוא חולק את הפנטזיה של להיות קוקהולד עם אשתו כמו דירות דיסקרטיות אך היא אפילו לא לקחה את זה בחשבון. החיים בהתנחלות קטנה, חינוך ציוני דתי, ארבעה ילדים ודרגתו הגבוהה בצבא היו בדיוק מה שרצתה, פנטזיות מיניות מיוחדות בכלל לא נכללו אצלה בתוכניות. לא היה לה שום עניין במין והיא בעיקר חששה למה יקרה אם יגלו בישוב ומה יקרה לקריירה הצבאית המפוארת שלו. כמה רע האינטרנט הזה שהורס לו את החיים! שעות רבות של שינה לבד בבסיסים מרוחקים והשיעמום הרב שנפתר בעיקר ע"י צפייה בסרטי סקס על מסך הטלפון הקטן. אין סוף של אתרים, סיפורים וסרטים בטח אם היה שחקן הוליוודי אמריקאי כבר היו אומרים שהוא מכור לפורנו וצריך איזה מוסד גמילה.

קוקהולד עמד בראש הפנטזיות שלו. זה לא שהוא בחל בסרטי לסביות או סאדו אך תמיד מצא את עצמו חוזר לסרטי קוקהולד. בעיקר אילו של החובבים. צילומים גרועים של מצלמות רועדות וגיבורים שמנים במלונות עלובים אך הוא ידע להרגיש את האמת מאחורי הסיפורים ולא יכל להתנתק מהם. כשנשלח לשליחות חצי סודית באנגליה התבקש להסיר את הכיפה מה שנתן לעצמו גם את התירוץ לבקר בכל מועדון סקס בלונדון בכל מסיבה סוטה שמצא או סתם ברחובות היותר מפוקפקים. במשך חודש שלם מצא את עצמו ערב ערב צופה בסקס מכל הסוגים ומכל המינים. בערב הראשון מצא את עצמו בסוהו לידי בר של הומואים והחליט להיכנס לראות מה קורה בפנים.

הוא היה מוכן לכל הסדום ועמורה שהתרחש שם ואפילו נכנס כל כמה דקות לשירותים לחפש את הזיונים והציצות שעליהן קרא כל כך הרבה. באותו לילה כשחזר למלון אונן שלוש פעמים עד שהצליח להירדם. כשחזר להתנחלות הוא ירד לחיים של אשתו ביתר שאת שהם חייבים להיפתח להתנסויות חדשות והם חייבים למצוא חוויה עם גבר זר. כמה שבועות אחרי היא כבר נשברה לגמרי מהריבים האין סופיים בכל לילה במיטה והודיעה לו שיש לו הזדמנות אחת בחמישי הקרוב אחר הצהריים לאחר ניחום האבלים ברמת הגולן אליו הם צריכים להגיע. אחרי ההפתעה הראשונית בנצי לקח את העניין כמו מבצע צבאי לכל דבר, היעד :לארגן גבר שיזיין את אשתו ברמת הגולן בעוד יומיים. הוא בילה את רוב הלילה באתרים השונים שהכיר פונה לכל גבר שנראה אפילו קצת מתאים.

באופן לא מפתיע המיקום גרם לרוב לפסול את הנושא על הסף, דירות דיסקרטיות בתל אביב , ערבים ודרוזים נפסלו גם כן. בבוקר מוקדם בדק שוב את ההודעות ומצא הודעה אחת בלבד. גבר מקצרין שהציע את עצמו לזיון זריז באזור, נראה היה שזו לו לא הפעם הראשונה שהוא משתתף במין מפגשים כאילו. ההודעה שלו הייתה מלאה במידע לוגיסטי ואפשרויות מה שגרם לבנצי הקצין להתחבר מיד. הוא לא חשב מיד והודיע לגבר על הסכמתם למפגש. אל אשתו הוא פנה כקצין עם בטחון והודיע לה שהעניין סגור. הוא רצה להמליץ לה לקנות בגדים סקסיים, שתלך לספרית או לקוסמטיקאית אף עצר בעצמו כי פחד מהתגובה שלה. היא מצידה הביטה בו במבט ארוך ואמרה משהו כמו “here goes nothing” והמשיכה במטלות הבוקר.