יצאתי עם חבר מאד טוב שלי לפאב חדש בהרצליה. שמענו שזה אחד הפאבים הכי לוהטים באזור והחלטנו לבדוק את השטח. ביני לבין עצמי ידעתי כבר מזמן שאני הומו, רק שעדיין לא אזרתי אומץ לצאת מהארון. כנראה חיכיתי למישהו שיבוא ויוציא אותי החוצה לתוך אותה קהילת גייז שרציתי כבר להשתייך אליה בלי לעצור את עצמי. בזמן שישבנו לשולחן בחוץ עם כוס בירה ביד, הרגשתי את מבטיו של אחד הגברים במקום עלי, בוחן אותי מלמעלה למטה בלי בושה. כשהרמתי אליו את מבטי ננעלו עינינו והרגשתי עקצוצים בחלציי וחשמל זורם לאורך עמוד השדרה שלי. הייתי חייב כבר לעשות משהו. קמתי ממקומי לכיוון השירותים שהיו במקום, כמה שניות לאחר שנכנסתי פנימה נפתחה הדלת והוא נכנס אחרי לתא המרווח בו הייתי.

"אתה בקטע של זה?" שאל אותי בלי ללכת סביב.

"קטע של מה?" היתממתי.

"קטע של גייז" ענה לי בחיוך מזמין.

הסמקתי קלות וליקקתי את שפתיי שיבשו בקצה לשוני. הנהנתי בראשי לחיוב, וציפייה דרוכה השתלטה על גופי. הוא התקרב אלי צעד אחד, מצמיד אותי בגבי לדלת השירותים בו היינו, ידו נשלחה את מתחת לבד מכנסיי. הוא תפס את הזין הזקור שלי והחל לשחק בו באצבעות ארוכות וחזקות. הרגשתי איך אני מתעורר עוד יותר ורגליי רעדו. נישקתי אותו בהיסוס, גבר זר יחד אתי בתא שירותים בפאב, מרגיש שהיום זה היום הגדול. הוא הוריד ממני את מכנסיי ותחתוניי, בזמן שהפשטתי אותו במקביל. בלי מילים הוא הרים אותי בידיו, פישק את רגלי סביב מותניו והנחית אותי בפראות על הזין הגדול והעומד שלו. את החדירה הזאת לחור של התחת שלי הרגשתי כמו שצריך. כאב לי באותה שנייה שבה הוא חדר לי לתחת, אולם לאחר כמה שניות התחלתי להנות והכאב עבר. הרגשתי את גבי צמוד לדלת השירותים, בזמן שהוא מזיין אותי מהר יותר ויותר, הגניחות שלנו נבלעות בזמן שהתנשקנו תוך כדי זיון. הרגשתי שאני עומד למות מרוב הנאה ועונג. הוא גמר לי בתוך התחת ויצא.

"עכשיו תורך" אמר לי בחיוך. הוא הסתובב בגבו אלי, פותח בידיו את עכוזו, החור של התחת שלו נפתח למולי וחדרתי אליו בלי מילים. הזין נכנס עמוק עוד ועוד, זיינתי אותו כמו מטורף עד שגמרתי.