שלום לכולם אני בחור צעיר בן 30 חמוד עצמאי במקצועי. יום אחד הוזמנתי לבית של אלנית (נערת ליווי בהסוואה ) – פגישת עבודה – הגעתי לשם, חיכתה לי בכניסה חמודה מאוד ,עדינה, גבוהה, שיער שטני חלק, קיבלה אותי עם חיוך שלא רואים כל יום. נכנסתי לבית , קפה? אמרה, כן עניתי ומה שחשוב היא גם מעשנת כך שאפשר לפתח שיחה תוך כדי הפסקת קפה. שהכינה את הקפה התבוננתי בה וכהרגלי התחלתי לפנטז עליה, אני אדם מאד חם אבל מאד מאד, וגם היא מדי פעם הסתכלה עליי וחייכה. ישבנו לקפה ושוחחנו בכייף, התחברנו בצורה טובה מאד הכימיה זרמה ואז קמנו לעשות סיבוב בבית ואני אחריה, היא מדברת על הבית ואני מתבונן על גופה ועל התחת הקטן שלה. התחלתי לקחת מידות בכל הבית ופתאום המטר התקלקל, אמרה לי יש לי אחד, היא הביאה אותו וברגע שלקחתי אותו אצבעותיי נגעו באצבעותיה ואז היא אמרה לי אל תפחד אני לא אנשך אותך, חייכתי וגם היא סיימתי וקבענו שאני מודיע לה מתי אני בא עם החומר לפגישה הבאה.

התקשרתי לאחר שבוע ימים וקבענו בשעות הבוקר, היא אמרה לי עדיף בבוקר כך שהילדים בבית הספר וכך יהיה לנו שקט לעבור על התוכניות. הגעתי לשם, ישבנו ועברנו על התוכניות ולאט לאט התפתחה לה שיחה במישורים אחרים. היה לנו כייף, ועל כמה טוב ולא טוב לנו אז אמרתי לה שהכל טוב אצלי אבל תמיד אני מרגיש שיש משהו חסר ואני קורא את העיניים שלה כאילו היא אומרת הנה אתה אומר את זה , ותוך כדי שיחה אמרתי לה לא יודע אם תרגישי נוח בזה אם אני יתוודה מולך, אז היא אמרה לי נו מה מפריע לך נו מה את רוצה מאהבת? חייכתי ואמרתי כן. היא חייכה ואמרה לי זה טוב מאד אתה חייב לעשות את זה אם אתה מרגיש צורך בכך ואז היא גם התודתה ואמרה לי שלה מאד משעמם. שירדנו למרתף לבדוק כמה דברים הוא היה אפל, קרני השמש בקושי חדרו להן דרך החלון הבלגי, התחרמנתי בצורה אדירה ושוב שוחחנו שם על הנושא ואז היא אמרה לי, אתה יודע מה? אתה חתיך בעיניי, חמוד, נראה טוב, צעיר, אם לא הייתי נשואה הייתי קורעת אותך, נערות ליווי מדהימות.

צחקתי, מה את חוששת מזה? לא, ממש לא, פשוט אני נשואה ואם הייתי מכירה אותך לפני הייתי עושה את זה בכייף. לרגע חשבתי מה היא מנסה להגיד לי בזה כלומר היא סתם בודקת את תגובתי או שבאמת היא התכוונה למה שאמרה? ביני לבין עצמי ידעתי שהיא מתה שאני ישכיב אותה ואז החלטתי להגיד לה וללכת עד הסוף. אמרתי לה אילנית תגידי שנינו רוצים בזה? אמרה נכון. אמרתי לה אם אני ינשק אותך אותך עכשיו מה תעשי לי? הרי את אומרת שאת רוצה בזה אבל בלה, בלה, בלה, היא חייכה ואמרה תנסה. הדרמה האפלה במרתף עשתה לי את זה. ניגשתי אליה לאט לאט העיניים שלנו לא מצמצו לרגע בום, בום, בום, זה מה שהרגשתי מבפנים, אנו קרובים מאד אחד לשני אני פותח תפה והיא גם, מושך את צווארה ושפתיי נוגעות בשפתיה. רעידת השפתיים היתה אדירה משנינו לא תאמינו מה זה, הרגשתי לרגע משוחרר מן העולם כולו ולאט לאט נצמדנו והתחבקנו צמוד כמה שיותר. הנשיפות שלה עשו לי את זה תוך כדי ידיי מחליקות לעבר התחת החלק והרך שלה.

הזין שלי היה מסכן רוצה להתפוצץ. הפשטתי אותה והיא אותי, הושבתי אותה על הספה מפושקת רגליים ואני צמוד לשפתיו החלקות של הכוס שלה. היא גנחה ואוננה בצורה אדירה כאילו פעם ראשונה אני מוצץ לה תכוס בלהט תוך כדי ידיי מלטפות תחזה שלה, קמתי והצמדתי אותו לפה שלה היא תפסה אותו בכוח ואמרה לי זייון כזה לא היה לך ולא יהיה והתחילה למצוץ וללקק אותו עמוק בתך הגרון, תך כדי היא לא מחסירה מלפנק את הכיפה שלו תפסתי אותה בכוח למה על ארבע רכבתי עליה והתחלתי לפמפם אותה, אההה אמירושששש כןןןן חמוד מהרגע הראשון רציתי אותך (היא אמרה) גםםםם אני אותך רציתי, אני לא חושב שפיספסתי תרגיל אחד מכל אלה שאני יודע בעמידה, בשכיבה, באלכסון לקראת הסוף ביקשתי ממנה שאגמור לה על הפנים, לא התנגדה בכלל, הכוס שלה היה חם מאד, נהניתי מלזיין אותה היה בזה המון רגש משני הצדדים חוץ מהמשפטים שתמיד יוצאים אני מת עלייך, ולפעם ראשונה היא מבצעת אנאלי זה עוד עשה לה את זה שהזין שלי מעסה את חור התחת שלה ואני ביידיי תופס תמותניים וחזק אבל חזק מחדיר לה לא יכולתי לתאפק וגמרתי לה בתך התחת. אווייי כמה חם אמירווששש בפנים לא זכור לי שנהניתי פעם כמו הפעם למה בזמן הזייון היה אלמנט הפחד והחשש ובלי זה אין שלימות. לאחר שגמרתי לה בתך התחת בדוגיסטייל משכתי אותה צמוד אליי וחיבקתי אותה והתנשקנו ולא שכחתי להגיד לה תודה אני מת עלייך אלינית אני באמת מת עלייך אלקק אותך.