באופן אישי, אני לא מעריץ גדול של פגישות מחזור, אבל הפעם כל החבר'ה לחצו עליי שאגיע, ונכנעתי ללחצים. לפני שנמשיך, קוראים לי עוזי, ואני מתגורר במרכז.

הגעתי לפגישת המחזור. את רוב האנשים ישר זיהיתי, מי יותר מי פחות, אך את אנדריאה ממש לא. ראיתי אישה מדהימה, שאלוהים בירך אותה ביופי ובגוף מושלמים. עד כמה שהתאמצתי, לא הצלחתי להיזכר מי היא, והייתי חייב לברר. אנדריאה עזרה לי להיזכר, אך ציינה שבעבר היא נראתה ממש אחרת ולכן היא לא מתפלאת שאני לא זוכר אותה.

היא שלפה מארנקה את תמונתה מימי הלימודים המשותפים שלנו, ונראה כי היא עברה מהפך אמתי. המשכנו לשתף אחד את השניה בכל מה שעברנו מאז דרכינו נפרדו, בתום הלימודים. ופתאום, משום מקום היא שלפה את הידיעה שזעזעה את שיווי המשקל שלי – אני כבר שש שנים נערת ליווי.

הרגשתי שהשמיים נופלים מעליי. אני מכיר גברים שהולכים לנערות ליווי, אבל אודה ואתוודה – אני ממש לא, ומעולם לא הייתי צריך. ברוך השם בחורות נופלות לרגליי כל יום. אבל בכנות, אף אחת מהן לא דומה ולא משתווה לאנדריאה.

וככל שהמשכנו לדבר, כך נמשכתי אליה יותר ולא יכולתי להשתחרר מהמחשבה שבסוף פגישת המחזור לא אראה אותה יותר. מה לעשות – האמירה שגבר חושב מהזין אכן נכונה.

סיפרתי לה שמעולם לא הייתי אצל נערות ליווי, אבל רוצה מאוד להיות אתה, במידה והיא כמובן מסכימה. אנדריאה מיד אמרה שזה היא ממש לא ציפתה, אבל כנראה שלא נפגשנו סתם, ותוך כדי השיחה קבענו להיפגש למחרת בערב.

השעות עברו עליי בעצלתיים עד שהגיע הזמן שניפגש, ואני בהחלט מודה לבורא עולם שאפשר לי לחוות את החוויה המעצימה הזאת. זה היה הזיון הכי מעולה שחוויתי, מאז שעשיתי בפעם הראשונה סקס. היא הייתה מקצוענית בכל מובן המלה, ובהחלט שווה כל שקל. לפעמים אני ממשיך להגיע אליה, והמום כיצד יכול להיות שכל מפגש עמה טוב יותר מהקודם.

תודה לאל ותודה לחבריי הטובים שכיוונו אותי להגיע לפגישת המחזור.