חבר המליץ לי עליה, היא הייתה מטריפה, היא נכנסה אליי הביתה עם מיטת עיסוי מדהימה, אני מת על עיסויים אבל לעיסוי כזה לא צפיתי ולא ציפיתי. היא פרסה את המיטה שלה ולא רצתה שום דבר רק שאשכב שם.

הורדתי את הבגדים מעליי, נשכבתי ערום שם, הנחתי את המגבת בתחילה הרגשתי קצת מבוכה אבל מהר מאוד זה השתחרר, פתאום הרגשתי את הזרועות שלה עליי, הרגשתי איך היא מתמזגת, הידיים החמות שלה עליי, הריח מדהים, אני מרגיש את הקטורת מרדימה אותי ואת הידיים מתפלשות לי על הגב, מרגיש איך היא חודרת לכל מקום ופתאום ללא אזהרה היד שלה ממש חדרה אל תוך הישבן שלי, פלשה לשם, פיסקה את רגליי ואני מרגיש איך הידיים שלה לופתות את הביצים שלי, היא משחקת לי עם האזור הרגיש ביותר ואני כבר לא יכול…

אני מסתובב אליה, היא מעסה את כל הגוף שלי מלמעלה ועד למטה, אני מרגיש כל חלק וחלק. היא מלקקת לי את הביצים, מנשקת לי את הבטן, אני מרגיש אותה, אני רוצה לאחוז בידיות האהבה שלה, היא הייתה כל כך עסיסית, בלתי נשכחת.

אני מסמן לה לטפס על המיטה, היא מתיישבת עליי, מכניסה בעדינות את האיבר שלי עמוק לתוך הכוס הרטוב שלה. היא רוקדת עליי, אני מרגיש שהיא בתוכי יותר ממה שאני בתוכה, היא עושה לי עיסוי אירוטי מושלם, אחד כזה שראיתי רק בסרטים הלוהטים ביותר… אני מרגיש חלום. מרגיש איך היא עולה ויורדת, מסובבת את הגב אליי ומזיינת אותי עולה ויורדת….

"וואו את מדהימה וואו" אני אומר והיא משתיקה אותי מזיינת אותי חזק עד שיוצא ממנה פרץ מטורף של זרע, אורגזמה מטורפת"!  אני גומר כמו מטורף, אני מרגיש שאני רוצה להישאר בתוכה ולא לצאת ממנה…

אני ממשיך עוד ועוד ואז היא גומרת בצעקה אחת איתי ביחד. יוצאת ממנה, לוקחת את השמן וממשיכה לעסות לי את הזין, מלקקת כל טיפה ומשאירה לי בעיקר זיכרון של עיסוי אירוטי מחרמן ביותר.