אין ספק, את הפעם הראשונה שלי לא רציתי לחוות עם סתם מישהי אז חבר טוב המליץ לי על מילה המדהימה. היא הגיעה מלונדון לאחרונה אמר לי חבר שכבר התנסה ואמר שבאמת היה לו כיף והוא ממליץ שאת הפעם הראשונה אחווה איתה. חבר שלי בדיוק התגייס לצבא וגם הוא היה איתה, מסתבר שלא מעט חברים שלי היו איתה וחוו איתה את הפעם הראשונה, היא בטח יודעת איך לגעת ואיך לקחת את הבן אדם למקומות המחרמנים ביותר, שירותי ליווי מדהימים.

אז התקשרתי אל שירותי ליווי שם היא מועסקת, בחורה מדהימה שמעולם לא ראיתי רק בתמונה אבל חברים שלי המליצו ולכן לא חשבתי שאני מסתכן כאן בשום דבר. קבענו בדירה דיסקרטית ששכרתי מראש. כשהיא הגיעה כבר חיכיתי לה שם, יושב על אחת הספות, קצת מבויש, נבוך בכל זאת זו הולכת להיות הפעם הראשונה שלי. "זה דיסקרטי נכון"? אמרתי לה שכבר עמדה בפתח של הדלת.. מדהימה, פשוט מדהימה, גבוהה, שיער בלונדיני עד הישבן, בגד מדהים שחושף שדיים עצומים וזקורים, אודם אדום ושפתיים מדהימות, רגליים ארוכות וחצאית שלא משאירה יותר מדי מקום לדמיון. "את מושלמת יותר מהתמונה" אמרתי לה והיא הציגה את עצמה ונכנסה למתחם הדירה.

שוחחנו קלות אבל כבר מלראות אותה הרגשתי את הזקפה שבדרך כלל יש לי כשאני פותח סרטי פורנו ומאונן בבית. היא התקרבה אליי, חייכה, היא בטח זיהתה את החרמנות מבלי לתת יותר מדי סימני אזהרה החלה לנשק אותי בלהט שאין לי הסבר ואני כמובן זרמתי. היא הייתה כל כך עדינה ומושלמת, פעם היו לי מחשבות שונות לגמרי אודות שירותי ליווי אבל הנה כנראה שכל אחד מקבל את הסיר והמכסה שלו ובאמת שהפגישו איתי עם מישהי מדהימה שיודעת ומבינה עניין.

היא לקחה אותי כמו ילד קטן לחדר השינה, הפשיטה ממני את הבגדים ואת התחתונים, נשארתי ערום על המיטה, הזין שלי היה זקור כל כך שזה כאב, היא עלתה על המיטה, אחזה בו והחלה להביא לי ביד, פחדתי כל כך לגמור אבל היא מדי פעם הפסיקה והמשיכה – מקצוענית כבר אמרתי? היא הביאה לי ביד ואז הכניסה את הזין הזקור שלי לתוך הפה שלה, מוצצת בהנאה גלויה, שואבת לי את הזין ומלקקת את הביצים, מפסקת את רגליי ומחדירה את הלשון שלה לתוך החור של התחת שלי… "וואו אני מת" חשבתי לעצמי ולא הבנתי מאיפה הגיע כל הטוב הזה, שירותי ליווי.

ניסיתי להתרומם, לעשות לה טוב או לפחות לנסות אבל אז היא דחפה אותי למיטה ולחשה.. "היום זה היום שלך". היא הורידה את התחתונים, נשארה עם החזייה ודחפה את היד שלי לתוך הפטמות שלה, יושבת עליי, מלבישה עם הפה שלה את הקונדום על הזין שלי ואז מבלי לחשוב פעמיים דוחפת אותו לתוכה ומתחילה לזיין אותי- תחילה לאט ואז חזק… יורדת עולה ואני מרגיש איך עוד שנייה אני מתפוצץ אבל נותן לה נגיעה קלה בגוף, היא מפסיקה, אנחנו נרגעים והיא ממשיכה לזיין אותי חזק, "אוח אתה מהמם איזה זין מושלם יש לך" אני רוצה לגמור.. היא צועקת ואני כבר לא יכול, אני משפריץ לתוך הקונדום וגומר פעם ראשונה כשאני מזיין אותה חזק. אני מרגיש את הזקפה והיא ממשיכה לדהור עליי והנה אני גומר בשנית….

אנחנו נשכבים זה לצד זו, נהנים מהשקט, זוכרים ונוצרים את הרגע.. "אני אראה אותך שוב"? אני שואל והיא מחייכת, מתלבשת מהר ותוך כדי מסננת לעברי… "זה תלוי בך"…