אברהם הצעיר היה תלמיד ישיבה חכם אשר עשה חייל בלימודי התורה ובשיעורי הגמרא אשר לקח בהם  חלק, ורבו חזה לו גדולות ונצורות לכשיגדל עוד ויהפוך לרב בעצמו, אולם נפשו לא ידעה מנוח בשאלות אשר הטרידו אותו ביחסים בין המינים.

אברהם מצא את עצמו נמשך בסתר לאחד מבחורי הישיבה אשר חלק אתו את השיעורים ולא ידע את נפשו מרוב צער… הרי משכב זכר אסור על פי ההלכה וכבר יש לאברהם שידוך עם עלמה צעירה ממשפחת רבנים גדולה וענפה בעיר בה התגורר.

באחד הימים קרא אליו הרב לשיחה אצלו במשרד, וזאת לאחר שסיימו לקרוא מסכת אבות ולהתפלפל בפרשנויות של אותה מסכת.

"נוכחתי לראות כי אינך במיטבך בימים האחרונים וכי אינך לוקח חלק פעיל בלימודים בזמן האחרון", פתח הרב. "מה מטריד את מנוחתך, אברהמי?"

אברהם הצעיר השפיל מבטו במבוכה ולא מצא את המילים לומר את אשר .על ליבו, הוא היה כל כך מבולבל וחסר מנוחה. איך לאחר מספר דקות, אשר נראו כנצח, פתח אברהם את סגור ליבו בפני הרב שבו בטח יותר מכל ופרץ בבכי קורע לב. הרב הקשיב לו בריכוז רב ולאחר שאברהם סיים לפרוק את אשר על ליבו קם הרב וחיבק את הנער חיבוק עז, תוך הבטחה לשמור את סודו עמו ולנסות למצוא פתרון ללבטיו של אברהם הצעיר.

לאחר כמה ימים, בסיומו של יום בישיבה, ביקש הרב מאברהם לנסיעה אל מחוץ לעיר לסידור דחוף. במהלך הנסיעה דיבר הרב עם בחור צעיר בטלפון וביקש לדעת אם אפשר להגיע עם הנער אליו ולהיכנס מהכניסה האחורית מבלי שישימו לב וזאת בהתאם לשיחתם מערב קודם. התשובה הייתה חיובית וסוכם שיגיע כשעה לאחר מכן.

בנסיעה הסביר הרב לאברהם כי הם בדרך אל דירה דיסקרטית שם ייפגש אברהם עם בחורה צעירה אשר כבר מחכה לו לפעילות מינית אשר "תיישר" את לבטיו של אברהם.

כאשר הגיעו לדירה הדיסקרטית, מצא עצמו אברהם מול בחורה יפיפייה, ועמה נכנס לחדר צדדי.

אברהם איבד את בתוליו במהירות תוך שנתן דרור לתשוקותיו במגוון תנוחות עם אותה בחורה מנוסה.

בחזרה לעיר מגוריהם לאחר שעה ארוכה אברהם שחרר אנחת רווחה והודה לרב על החסד שעשה עמו ואשר גרם לו לצאת מהבלבול בו היה. עכשיו ידע אברהם כי משיכתו לבחור מהישיבה הייתה מוטעית, מכיוון שראה בקרבתו רק בחורים כל הזמן וכי בתוך תוכו חשש שלא יוכל לספק את אשתו לעתיד…….