היא נהגה לתעד כל דבר ודבר שהיה חלק ממשימת שירותי ליווי בהם עבדה. היו לה את הלקוחות הכי טובים שבן אדם יכול לבקש. בכל פעם תיעדה את כל המפגשים הלוהטים ביותר כשהיא מצטטת ישירות מה הם עושים לה ואיך… "תזיין אותי חזק תגמור לי בפה" אלו היו רק חלק מהאמירות המדהימות והמחרמנות שלה.

את המפגש עם אחי רציתי לתעד ביומן הזה, הוא היה אח חורג אבל פנטזתי עליו הרבה לפני. הוא היה מוריד את החולצה, מתקלח והייתי מציצה לו לא פעם במקלחת אבל פעם שהוא הביא חברה הביתה יכולתי להציץ בחור של הדלת. ראיתי איך העכוז שלו עולה ויורד, איך היא נאנחת….

בום, הם תפסו אותי, נבהלתי אבל פתאום משום מה הבחורה סימנה לאחי לצרף אותי לחגיגה. התקרבתי, מבוישת, הוא הפשיט אותי והיא החלה לנשק את גופי. לא מפספסת שום חלק בו, מלקקת את הפטמות בזמן שהוא מלקק לי את הכוס הרטוב והבתולי הזה שלי.

ההורמונים של גיל 16 גאו בי, כמו כל מה שאני מתארת כאן הסיפור הזה היה באמת חזק, יותר מכל הלקוחות שהיו לי במסגרת שירותי ליווי זה בטוח.

הוא ליקק לי את הכוס והכניס את הזין שלו בזמן שהבחורה מלקקת לי את הפטמות וגורמת להן להזדקר למגע. אני רוצה לרדת לו, פתאום אני תופסת את הזין שלו ומוצצת בזמן שהוא והחברה שלו מלקקים לי את הדגדגן הגדול והנפוח.

הם דוחפים לי את האצבעות פנימה ומענגים אותי ללא הפסקה, אני מתה לגמור אבל מתאפקת עוד קצת. לא רוצה שהזמן ייגמר. אני מלקקת לו את הביצים ואז פרץ הגמירה שלו בתוך הפה שלי. אני מלקקת את כולו ומתענגת על ה69 הזה שלנו.

חברה שלו שמה עליה את הדילדו ומתחילה לזיין אותי חזק בזמן שאני ממשיכה למצוץ לו והוא ממשיך וגומר לתוך הפה שלי ועובר ישירות לכוס הרטוב והלח של החברה שלו. אני גומרת בטירוף, נרגעת ועפה משם, נותנת להם להמשיך ומתעדת בראש את החוויה הבלתי נשכחת- סקס עם אחי החורג.