סיוון באה מבית מסורתי. סקס לפני החתונה היה דבר לא מקובל לעשות , אולם במתירנות של היום והפיתויים הרבים שהיו בסביבה הביאו את סיוון לפתוח את עיניה ולהתחיל לקיים יחסי מין על בסיס קבוע. כדי שלא יעלו עליה היא הייתה מזדיינת עם הפרטנרים שלה בכל אחת מאותן דירות דיסקרטיות שהיו זמינות ברחבי העיר, זולות, נקיות, אינטימיות והכי חשוב דיסקרטיות לחלוטין ובלי הזמנה מראש.

אחד מידידיה הרבים היה נדב, בחור אשר הכירה עוד מתקופת שרותם הצבאי ומאז שחרורם מהצבא הם שמרו על קשר של סקס טוב ומזדמן. הסידור הזה היה נוח לשניהם, הם אהבו אחד את השנייה כידידים טובים ולא ראו את עצמם מתקדמים מעבר לסקס מדהים שהיה ביניהם.

באחת הפעמים בהם הגיע נדב לעיר הם נפגשו באחת מאותן דירות דיסקרטיות. נדב וסיוון היו בתקופת יובש לפני המפגש, שניהם בדיוק סיימו תקופת מבחנים קשה ולחוצה באוניברסיטה והיו חייבים לשחרר קצת קיטור ולחץ. ומה יותר טוב מלשחרר קיטור בין הסדינים בסקס טוב עם פרטנר שיודע בדיוק איך להזדיין ומה הנקודות המעוררות של כל אחד מהם?

סיוון חיכתה לו בדירה והוא הגיע לשם כמה דקות אחריה מוצא אותה מחכה לו עם מגבת לגופה אחרי מקלחת טובה. הריח שעלה ממנה שיגע אותו והזין שלו נעמד מייד. היא ידעה בדיוק איך לגרות אותו, והמשיכה המינית ביניהם הייתה חייתית.

היא עזרה לו להתפשט במהירות ובזמן שהתקלח היא עמדה מולו ואוננה לעצמה, מגרה אותו עוד יותר כשהוא מביט בה איך היא מרטיבה את עצמה ונהנית.

הוא יצא מהמקלחת ואפילו לא טרח להתנגב. הוא הרים אותה בידיו, ולקח אותך לחדר השינה כשהזין שלו כבר עומד ומוכן לפעולה. הוא דחף לתוכה שתי אצבעות, מפשק את שפתיה התחתונות ותוך כדי דוחף לתוכה את הזין שלו. סיוון הרגישה איך היא מגיעה לגבהים חדשים. הוא ידע בדיוק איפה ואיך לגעת בה. היא חיבקה את ישבנו ברגליה, ולחצה אותו לתוכה לחדירה עמוקה יותר ויותר.

איזה אנקות נשמעו משם, שעה ארוכה הם הזדיינו בכל תנוחה אפשרית.