מבין כל המפגשים הלוהטים ביותר המפגש הכי שווה שלי היה עם מישהו שהגיע מדובאי, תמיד היה לי חלום להיות עם מישהו משם, אני אוהבת גברים עם מראה מזרחי אבל זה בהחלט עשה לי את זה.

זה לא היה דומה למה שאני מכירה, הגיע אליי גבר עם חליפה, מעונב, מדהים נראה מושלם, הוא נכנס ישירות אל החדר והוא היה נראה נאה יותר מתמיד. היו לו נימוסים מדהימים שאי אפשר לפספס. הוא נראה מעולה, היה בזה משהו טקסי, הוא נכנס לחדר, התיישב ליד השולחן, מזג לי יין וניהל שיחה מדהימה איתי.

החיוך שלו והלובן בשיניים היה מדהים ביותר, לא יכולתי לפספס את זה, שתינו ואז בצורה מאוד עדינה התקרב והחל לנשק אותי בלהט. הוא גיפף את כל גופי, חפן את שדיי, הוא חייך אליי בכל פעם כי הבין שזה בהחלט מביא אותי לחרמנות קשה החיוך הזה שלו.

הוא ליווה אותי לחדר השינה, השיל ממני את הבגדים ואמר לי באנגלית רהוטה מהולה במבטא מזרחי מדהים עכשיו זה הזמן שלך ליהנות.. אני רוצה לראות אותך גומרת, מתענגת, נהנית.

הוא החל לרדת לי, החדיר את הלשון שלו שעברה בינתיים על כל חלק וחלק מגופי, הלשון שלו הייתה מדהימה, רכה. הוא ליקק את כולי, מלמעלה ועד למטה, הוא ליקק וליקק ולא פספס שום נקודה ונקודה.

הרגשתי שאני רוצה לצעוק מרוב אושר, מרוב הנאה הוא המשיך והמשיך ואז הרמתי אותו אליי, הוא  השפיל את מכנסיו ומתוכן יצא איבר מדהים, יפה, גדול להפליא.

הוא החל לזיין אותי, דוחף לי את הזין שלו עמוק לתוכי, זה היה מרגש ביותר, לא יכולתי להפסיק להתענג על זה. הוא זיין אותי, ליפפתי את הרגליים שלי מסביבו, הוא החדיר את הזין שלו עמוק יותר ויותר והרגשתי איך עוד שנייה אני עומדת לגמור.

הגעתי לאורגזמה מטורפת, זה היה מורגש כל כך חזק, כל מה שעשה לו את זה היה רק לראות אותי גומרת עוד ועוד… בקטע הזה הנאתו לא נחשבה אלא רק אני… זו בהחלט הייתה חוויה שאי אפשר לשכוח, ככה זה עם נערות ליווי מדובאי המדהימה.