שלומי נסע להודו לטיול ארוך אחרי שחרורו מהצבא. הוא בוגר יחידה קרבית, והיה חייב לנקות את הראש אחרי שירות צבאי לא קל ומתיש, ומה יותר טוב מלנקות את הראש בארץ השאנטי? עם תרמיל על הגב שלומי החל לטייל בהודו, נהנה מהנופים הקסומים שלה ומהפשטות שאפיינה את המדינה. את לילותיו הוא סיים בחדרי אירוח שהיו פזורים בכל מקום, מציעים מקום לינה תמורת רופי בודדים. הוא לא היה צריך יותר ממקום פשוט בו יוכל להתקלח ולשים את הראש לשנת לילה טובה.

באחד הימים הגיע שלומי לאשרם בשולי דלהי והתאהב במקום. הוא החליט להישאר שם לכמה ימים, נהנה ממדיטציות וטיולים בטבע, אהבת הפשטות והאדם שם פשטה בכל מקום. כמה מדרות המקום שמצא שם היו בחורות חמודות שצחקקו כל אימת שנכנס לאשרם, מסתכלות עליו במבטים מזמינים ומגרים. הוא חייך קלות לכיוונן והמשיך בעיסוקיו. ערב אחד, בעודו נשכב על המיטה בחדרו, נשמעה נקישה בדלת. כשפתח אותה הוא מצא מולו שתיים מהבנות שראה יום קודם באשרם. הן היו לבושות בסארי צבעוני כל אחת, מתוקות להפליא. באנגלית עילגת אמרו לו שהן נערות ליווי במקצוען אבל אתו הן רוצות לשכב בשביל ההנאה והכיף.

הוא פתח את הדלת לרווחה והזמין אותן פנימה. הזין נעמד לו, ההפתעה בהחלט נעמה לו. הן לא חיכו הרבה וברגע שנסגרה הדלת עליהם הן החלו ללטף אותו ולגרות אותו, כשהן מנשקות אותו בכל חלקי גופו, מפשיטות אותו מבגדיו. אחת מהן התכופפה על ברכיה והכניסה את הזין הגדול שלו לפיה, מוצצת אותו בשקיקה, בעוד השניה דוחפת לה אצבעות לכוס. הוא הזיז את האגן שלו קדימה ואחורה, תופס בשערותיה בזמן שמצצה לו, דוחף את הזין שלו עמוק יותר לתו הגרון שלה. כשהרגיש שהוא עומד לגמור הוא תפס בראשה חזק וגמר לה בתוך הפה.

כמה דקות לאחר מכן, אחרי מקלחת משותפת, הם התחילו שוב להתמזמז במיטה שעמדה במרכז החדר. הזין עמד לו מהר מאד והוא זיין אותן אחת אחרי השניה במשך שעה ארוכה עד שגמרו באפיסת כוחות מוחלטת לאחר שעה ארוכה.

במשך שבועיים רצופים הוא נהנה לילה אחרי לילה מסקס עם אותן שתי נערות ליווי הודיות.