בערב כבר כאילו הופיעה מישהי אחרת. גוש הורמונים שבא לדרוש את מה שמגיע לו. נכנסה כמו סערה עם גרביונים כהים ומיני קצרצר. מיד ראיתי שהגרביונים הם בגזרת ביריות וידעתי שתחת המיני היא חשופה לגמרי. שוב חולצת טי לבנה אך הפעם קצרה יותר שהגיעה עד לקו הבטן ובגלל הפטמות שבלטו, כנראה גם ללא חזייה ממש כמו סאשן סאדו . בחינה זריזה של הדירה והיא הצביעה על השולחן הנמוך בסלון. "אתה נקי, נכון?" שאלה בזמן שפרשתי את השמיכה העבה על השולחן. נעמדתי על שש על השולחן מקשקש קצת בישבן מולה ומחייך אליה. שמעתי כפפת גומי נמתחת על יד ואז מגע הגומי מרפרף על סדק הישבן. מגע עדין ומלטף מלמעלה דרך השתהות קלה על החור ועד הביצים. הישבן שלי החל לזוז יחד עם היד מנסה לגרום ליד להשתהות מעט יותר על דגדוג הביצים.

אך אותה דווקא עניין יותר החור, עיגולים קטנים סביבו גרמו לי להתחיל לגרגר כמו חתלתול. השענתי את הראש על השולחן מפסק עצמי עוד יותר אל מולה. היא המשיכה בליטופים הארוכים מרגיעה אותי ואומרת שהכול בסדר ואני רק אדאג להישאר רגוע. המגע הנעים יחד עם הדיבורים הרכים במבטא גרמני כאילו גרמו לכל הדם בגוף להסתער אל הזין שלי.

יכולתי להרגיש את פעימות הלב הולמות בזין שהחל להתקשות. זכרתי שאמרה שהזין שלי מחוץ לתחום אך לא נראה לי שהמוח הסכים לקבל דבר כזה. בעוד היד המלטפת ממשיכה, הרגשתי נוזל סיכוך מוזלף על החור ויד נוספת נכנסה למערכה. הראשונה התרכזה בליטוף מרוכז בסביבת החור והשנייה נשלחה לעסות את הביצים.

כנראה שהרגישה את ניסיונותיי לכוון את ידיה לביצים והבינה עד כמה מענגות הן עבורי. העיסוי הרך יחד עם הסיבובים הקטנים על החור הוציאו אותי מדעתי כמעט. הזין כבר עמד בחוזקה וזז לכל הכיוונים כמו מחפש משהו להיאחז בו. הרגשתי לחץ מתגבר על החור והאצבע המשומנת חדרה פנימה בקלות תוך כדי אנחה עמוקה שנפלטה ממנה. הנאה מינית מביקוע חור התחת שלי. אצבעה החלה לחדור באיטיות אל ישבני, נכנסת ויוצאת לאט ובעדינות, כל פעם מילימטר יותר. נותנת לי להתרגל להרגשה.

לפתע הבנתי שקולה המרגיע בעצם מדבר איתי בגרמנית, התמכרתי להרגשה ובטחתי בקול המרגיע ואפילו לא שמתי לב למילים עצמם. הידיעה גרמה לזין שלי להתקשות עוד יותר והבנתי שאני מתחיל להיכנע למצב. אצבע ענוגה חודרת לי באיטיות, עיסוי מהמם בביצים וקול נוטף סקס בגרמנית שמעיף לי את הראש לגמרי. כל כך רציתי לשלוח יד ולאונן, ידעתי שאגמור כמעט מיד ובעוצמה אך חששתי ממנה, ידעתי שהיא תמשיך ואני אסבול ללא האנרגיה המינית שמרימה אותי כרגע. לאחר עוד מספר דקות מדהימות שכאלה נעזבו הביצים והאצבע נשלפה. שמעתי את הכפפות מוסרות והיא ניגשה לחגורה שביקשה ממני להכין לפני שהתחלנו בסאשן סאדו .