קולות הנאה נשמעו מבעד לדלת הסגורה בשעת לילה מאוחרת. באותו בניין באזור התעשייה היו מספר דירות דיסקרטיות שהושכרו לפי שעות. הבעלים של דירות אלו דאג לשמור על איכות גבוהה של המקום, ניקיון תמידי ודיסקרטיות מוחלטת. על המיטה בפנים התגופפו גבר בשנות הארבעים לחייו, ובחורה צעירה שהתחילה אתו בלי בושה לאחר ההופעה שלו בחיפה.הוא היה זמר מצליח, בעל חשקים מיניים גדולים, וכשנפלה לידו הזדמנות להזדיין אחרי הופעה קפץ עליה בשמחה, ונתן פורקן לאדרנלין שעוד בעבע בדמו בסוף ההופעה.

הוא עמד לפני המיטה, כשהיא שוכבת ברגליה פשוקות בקצה שלה, כרית מתחת לישבנה והזין שלו נמצא עמוק בתוך הכוס שלה.הוא היה בשיא אונו, חרמן ונמרץ, מרגיש כל סנטימטר רטוב בנרתיק באליה, נכנס חזק יותר לתוכה.היא צעקה בהנאה, מכווצת את הכוס שלה על הזין שלו ומפעילה לחץ. הוא ראה כוכבים, שנייה לפני שגמר בתוכה, היא הרגישה זרם חזק של זרע רב נשפך לתוכה.

כדור הוויאגרה שלקח המשיך לעבוד עליו, והזין שלו המשיך לעמוד בחוזקה. כשהוא עדיין בתוכה, הפך אותה על בטנה, הוציא את הזין שלו החוצה ופתח את ישבנה לקראתו. הוא קירב את הכיפה של הזין לפי הטבעת שלה, מכניס אותה באיטיות ומוציא, מכניס ומוציא. כשהרגיש את החור נפתח אליו דחף את עצמו פנימה במכה אחת ונעצר. הרגיש את הלחץ שלה עליו, נושם בכבדות מהנאה.

"אוחחח, איזה תחת יש לך", גנח תוך שהוא שוכב עליה ומזיין אותה בחוזקה. שדיה בין ידיו והוא מרגיש את הלמות ליבו בקצב הולך וגובר. היא נאנקה מהנאה, צועקת את שמו בקולי קולות.

"תזיין אותי, כן, חזק, אל תעצור, כןןןןן, עודדדד", גנחה והטריפה אותו. הוא יצאה ממנה, דוחף את הזין שלו לתוך הכוס שלה בחזרה. בנסיעה חזרה הביתה הוא ישן כמו תינוק מסופק. העקצוץ בקצה של הזין שלו עדיין נמשך. כשהגיע הביתה, זיין את אשתו בהנאה, יודע שהיא המעריצה מספר אחת שלו.

שלושה ימים לאחר מכן הוא הופיע באילת, שם הכיר לראשונה אחת מאותן דירות דיסקרטיות שהיו בעיר, כשהגיע אחרי ההופעה למקום עם שתי בחורות צעירות. מסתבר שמעבר להופעותיו המדהימות, הוא היה זיין לא קטן, שניצל כל הזדמנות שנקרתה בדרכו להזדיין.