האוכל היה טעים והשיחה שוב גלשה. ישבנו האחד מול השניה במרחק של כמטר, בדיוק כמו שישבנו בשני הערבים הקודמים.

"מה זה הבושם הזה?" שאלה הדס. "ממממ יש לו ריח טוב, אפשר להריח?"

"בטח" עניתי והדס קמה ממקומה והתיישבה לידי, מרחרחת את צווארי ממרחק עשרים סנטימטר, הבטתי על ראשה הקרוב אלי ועל גופה הרוכן לכיווני והרגשתי רצון עז לאחוז בה ולאמץ אותה לחיקי.

"וואו נעים, אני חייבת לקנות כזה לבעלי" אמרה כשהביטה בי בעינייה הבורקות והיפות.

הפעם היא נשארה לשבת קרוב וצמוד אלי. ישבנו על רצפתו של מגדל השמירה, נשענים על אחת מפאותיו וממשיכים להביט ולבחון האחד את השני מקרוב.

קיפלתי את ברכי וירכי נגעה בירכה, הרגשתי צמרמורות עונג. הדס לא הזיזה את רגלה וכך המשכנו לשוחח כשירכינו צמודות, לרגעים קלים גם כתפה נגעה בזרועי, המתח היה רב.

בשלב מסויים אמרה "בשבוע הקרוב אני אהיה כאן ואתה לא ובשבוע אחר כך אני נוסעת להורים שלי, אני אהיה שם עם הילדים, בדיוק כשאתה חוזר אחרי החופשה שלך".

"אוי, איזו באסה, לפחות יהיה לנו שבוע אחר כך ביחד" עניתי.

"אבל זה עוד הרבה זמן" אמרה הדס בפנים עצובות ומבויישות, "אני ממש אתגעגע אלייך" היא המשיכה.

הבטתי אל תוך עיניה הגדולות, מביט בשפתיה ומתאווה לחוש אותן, חום גופה עבר אלי מהמגע התמים של ישיבתנו הצמודה ואז הרגשתי דחף אדיר. מבלי יכולת לשלוט בעצמי ידי נשלחה אל ראשה ליטפתי את צד ראשה מלמעלה אל כיוון לחיה, היא עצמה את עיניה והתנשמה בכבדות, כאילו צמרמורת מכה בה.

היא פתחה את עיניה והביטה בי במבט רציני, נחיריה מורחבים ונשימתה מסורבלת, ראיתי כיצד היא מביטה בשפתיי ואת הרגע שלאחר מכן כאילו פיספסתי, כיצד היא שלחה את שפתיה לכיווני, מצמידה את שפתיה אל שלי לנשיקה אסורה. ידה אחזה בעורפי והיטיבה את תחושת ההתרגשות האדירה והמתח שהתפרץ לו אל תוך הנשיקה.

הייתי בעולם שכולו עונג, כאילו ישבתי בגן עדן עם עטרתי על ראשי ונהנה מזיו השכינה. המגע של שפתיה היה כה נעים ומתוק, גן עדן, בדיוק כמו באחת מיני דירות דיסקרטיות.

לאחר כשתי שניות ניתקה את שפתיה אך נשארה קרובה, שלחתי את ידי אל עורפה, אוחז בחלק מכיסוי ראשה ובחלק משערה, מצחנו צמודים ואפינו מתחככים האחד בשני, שנינו התנשמנו בכבדות, מנסים להסדיר את נשימתנו מהדחף הזה והמתח המיני שהתפוצץ פה.

שלחתי את לחיי וחיככתי בלחייה, שפתיה נצמדו ללחי שלי, שפתה התחתונה התקפלה מטה והרגשתי קצת מהרוק שלה נמרח לי על לחיי.