לכל חייל בעמדות השמירה יש אמצעי צפייה בכדי שיוכל לראות למרחק ולזהות איומים אך באותו ערב השקפתי עם המשקפת האיכותית גם על בתי היישוב. כאשר ראיתי דמות זזה בחלון ביתה של הדס מיד לקחתי את המשקפת וכיוונתי אל החלון.

אוףףף…ראיתי בבירור רב את הארון ואת השידה עם מראה אך הדמות כבר לא הייתה שם. המשכתי לצפות עוד מספר שניות ואז לפתע ראיתי את הדס. פי נשמט, אמנם לבשה חצאית אך על פלג גופה העליון לבשה רק משהיה. הבטתי בשקיקה רבה על גופה הענוג שנגלה לעיני, מביט בשדיה הנתונים בתוך המשהה, בבשר האלוקי הזה. היא פתחה את הארון והוציאה משם חולצה שחורה ולאכזבתי הרבה היא מיד לבשה אותה. לאחר מכן כיבתה את האור.

מה שראיתי במשקפת הצליח לגרות אותי כל כך שכבר לא יכולתי להמשיך במלאכת השמירה מבלי לפרוק את תאוותי. כבר כמה ימים שלא עשיתי סקס והמתח ההורמונאלי שהייתי בו דרך לי את הנשק שמהר מאוד נשלף מבין כפתורי מכנס המדים, עומד בתפארתו, הבטתי אל קו הרקיע ושיפשפתי את זייני בתאווה, מרגיש את הדם מציף את מוחי בייחום, מדמיין את הדס, מפנטז על הנשואה המתוקה הזאת, נערות ליווי.

באמצע המלאכה בה הייתי לפתע שמעתי רעש של צעדים המטפסים על מדרגות הברזל של המגדל.

מהר מאוד הכנסתי את זייני העומד אל תוך מכנסי, מצליח לעשות זאת בקושי רב בדיוק כשקולה הענוג של הדס בירך אותי בברכת לילה טוב. הבטתי אליה במבט חצי מפודח וחצי עדיין מגורה ממלאכת האוננות עליה עבדתי אולי ארבע או חמש שניות קודם לכן.

"זה אתה פה, מיכה? הבהלתי אותך? חחח" הדס צחקה, מגלה את שיניה הצחורות והיפות התחומות בין שפתיים בשרניות ומגרות.

מהר מאוד הצלחתי להתעשת ולהגיב בברכת שלום בחזרה, מצליח להסתיר את מה שעשיתי קודם לכן כשדמיינתי פנטזיות כמוסות עליה, על האישה הזאת הנצבת למולי ברגע זה עם מגש עוגיות, עיסוי אירוטי.

לשימחתי הכפולה, היא הביאה לי מגש עוגיות טרי מהתנור ומנגד גם נשארה לשוחח, כאילו אינה ממהרת לשום מקום.

"אביעד שלח לי מסרון משטח הכינוס, אמר שהוא בסדר ושאינו אמור להיכנס לרצועה, אלא רק להגן על הקיבוצים" הדס שיתפה אותי במצב.

המשכנו לשוחח ולמדתי עליה המון, על הלימודים, משפחה וגם אני שיתפתי אותה, מספר על עצמי וטובע בעיניים הגדולות שלה המקשיבות למוצא פי עם ברק וחיוך מתוק נלווה.