עצמתי את עיני וקירבתי את שפתיי אל פיה, מרגיש את שפתיי אוחזות בבשר שפתה התחתונה הנפוחה, מרגיש את שפתה העליונה מרטיבה את שפתי העליונה ואת החיבור בין האף אל השפה ואז זה התפרץ.

בשלב ראשון הזזנו את שפתינו בנשיקה עמוקה, מרגישים את הנשימות, חשים תחושות יצרים אסורים המערפלים את הדעת ומהר מאוד הנשיקה עברה להתלהטות.

גמעתי את שפתיה, עובר מנשיקה מלווה ברגשות, להתעלסות מלאה ביצרים. רכנתי אליה וחיבקתי אותה, מצמיד אותה אלי, מרגיש את ברכיה המכופפות והצמודות מעצם הישיבה על הרצפה על משה, ממשיך להצמיד עצמי אליה ומרגיש את ברכיה נפתחות ומעניקות לפלג גופי העליון לעבור ביניהן ולהצמיד את משה אל חזה, הרגשתי את ירכיה סביב מותני.

המשכתי לגחון אליה ומשקל גופי הטה את גופה לאחור עד שכבר גלשה למצב של כמעט שכיבה. פיה היה פעור לרווחה כאשר הרגישה את גופי מתמקם במרכז רגליה, נשען עליו ואני מיד החדרתי את לשוני אל פיה, מחפש וחוקר אחר לשונה, מרגיש את נשימותיה החזקות מהתרגשות האקט בו אנו נמצאים. זאת הייתה נשיקה יצרית וענוגה, נשיקה אסורה עם אישה נשואה, אך מתיקותה וחומה הצלו על כל תחושה של מצפון, הייחום בו היינו היה טוטאלי וחסר מעצורים.

היא אחזה בשכמותי השריריות, לרגע מתעלסת איתי, לרגע פוערת את פיה בגחמה כאשר חשה את גופי מתחכך בשלה, במשה מועך את שדיה ובאגני הלוחץ על מפשעתה. הזין שלי מתח את בד המכנס הצבאי ואיים להתפקע, ידי לרגע ליטפו את ראשה, לרגע ליטפו את צד בטנה ומותניה וברגע אחר גלשו מטה, נוגעות לראשונה בבשר ירכה שנחשף ממתיחת החצאית כשרכנתי מעליה.

התגופפנו במערבולת יצרים, מלטפים, נצמדים, מועכים, לא הפסקנו בנשיקות, מתמכרים לתחושה האדירה של סקס אסור עם בן זוג זר, בדיוק כמו נערות ליווי .

הדס החלה לפתוח את כפתורי חולצתי וכאשר פתחה שלושה כפתורים החדירה את שתי ידיה אל בשרי החשוף, אוחזת בגבי, סיימתי להוריד את החולצה, נשארתי עם ציצית רשת דקה שמהר מאוד גם נמשכה ממני. אני בתגובה הרמתי את חולצתה, מביט בשדיה הנתונים במשהה שחורה הנחשפים ונגלים לעיני, כאשר משכתי את חולצתה מעל ראשה גם כיסוי הראש נפל ושערה הנפוח והגלי התפזר ושיווה לה מראה כל כך סקסי שהשתלב למראה אירוטי ביחד עם פלג גופה העליון החשוף ורגליה המקופלות והחשופות מהחצאית שעלתה מעלה.