למי ממשרתי המילואים הקרביים לא יצא לעשות תעסוקה בהתנחלות? אם תשאלו כל לוחם הוא יספר לכם שאחת הפנטזיות הגדולות היא לזיין מתנחלת יפה וצעירה.

תן לי להיות האלוהים שלך

הסיפור מבוסס על מקרה שקרה. רומן סקסי בין מילואמניק למתנחלת.

— עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני. כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

בעת הלחימה במבצע צוק איתן יצא לי לבלות חודש נופש על חשבון מדינת ישראל.

כן…מילואים.

גדוד המילואים שלי היה מאוד פעיל בשנים האחרונות, והיה די ברור שבצו 8 יגייסו גם אותנו.

לא גוייסנו לעזה, אלא רק להחליף את כוחות הסדיר שהוזעקו לעזה.

הגענו לחטמ"ר שומרון והפלוגות מהגדוד חולקו בין היישובים שבשטח המשימות של החטיבה.

הפלוגה שלי קיבלה משימה להגן על מספר ישובים קטנים ברכס הרים יפייפה, הנוף היה מדהים אך כמובן שהיה כבר מוכר לי מתקופות קודמות.

שמי מיכה וגדלתי בפתח תקווה, מעוז הציונות הדתית, הדרכתי בבני עקיבא ולמדתי בישיבה תיכונית מוכרת וטובה, לאחר מכן הלכתי ללמוד במכינה קדם צבאית, מה שנקרא מכיניסט, עיסוי אירוטי , אחר כך התגייסתי לסיירת מובחרת.

גם בציבור הדתי לאומי מתחתנים מוקדם, מיד לאחר השחרור מהצבא התחתנתי עם חברתי אשר הכרתי במהלך מסע של בני עקיבא כאשר עוד הייתי בישיבה התיכונית.

השתחררתי והחלטתי שצריך להתקדם, לרכוש מקצוע ולהתחיל לפרנס כיאה לגבר צעיר שמהר מאוד גם הפך לאב לילד ראשון ושני.

כמו כל הדוסים בציבור שלי זרמתי לבר אילן, היה לא קל ללמוד שם כגבר נשוי, כשכל הרווקות החמודות מסתובבות ומקרקרות סביבך אבל ברוך ה' עמדתי בכל הפיתויים.

בחזרה למילואים או לאחת מאותן דירות דיסקרטיות .

המחלקה שלי קיבלה משימה להגן על אחת הגבעות של התנחלות די מוכרת, בגבעות הללו גרו כמה עשרות זוגות צעירים ומשפחות עם ילדים קטנים. אחת העמדות שבהן שמרנו על "הגבעה" הייתה על מגדל שמירה, ממרומו יכולתי לצפות על קו רכס ההרים ועל מישור החוף אך בנוסף היה נוף נוסף על בתי היישוב ועל גינת המשחקים, לשם היו מגיעות נשות ההתנחלות עם ילדיהן.