מיטל מעולם לא סיפרה לבעלה מה היא עושה כשהוא נמצא בחו"ל בפגישות העסקים הרבות שלו. הוא גם מעולם לא חשד, הרי אשתו לא יכולה להצטרף אליו. היא מזכירה בכירה במשרד עורכי דין גדול במרכז. הם היו נשואים כמעט חמש שנים, חייהם מתנהלים על מי מנוחות, ילד אחד ובית פרטי שלא חסר בו כלום. דבר אחד העיב על אושרה של מיטל, הסקס הכול כך רגיל ומשעמם שחוותה עם בעלה. יחד עם המינון הנמוך מעצם היותו בנסיעות רוב הזמן. בגידותיה היו דבר שבשגרה, עד שיום אחד החליטה שאם כבר היא מזדיינת לפחות שתרוויח כסף. היא נראתה מעולה, מודעת לעצמה, ומתה על סקס וזיונים טובים. מהר מאד הייתה היענות למודעה שלה, והמפגשים היו בדירה דיסקרטית רחוקה מאזור הבית שלה. נערת ליווי חדשה ומנוסה בשטח. לקוחותיה היו קבועים, בכל זאת, ילד ובעל.

"אוח, איזה כוס של בת זונה, אוח" גנח בתוכה שמואל. "תרימי את עצמך עוד אלי, כן" הם הזדיינו כמו מטורפים. שמואל היה אחד מעורכי הדין התותחים במרכז, והזין שלו היה תותח יותר חזק ממנו. שניהם נשואים, והמפגשים הדיסקרטיים האלו נשמרים בסוד מוחלט. הוא נכנס ויצא ממנה במהירות הולכת וגוברת. מרגיש עם כל כניסה איך הכוס שלה מכיל אותו עד הסוף. היא נאנקה והתרוממה לקראתו, מחבקת אותו ברגליה, מניעה את אגנה התנועות סיבוביות. "זיין אותי, עוד, חזק" צעקה לו "חזק, עם הזין הגדול שלך, רוצה להרגיש הכול". הוא נגנב ודחף עצמו חזק יותר פנימה, הביצים שלו נוגעות בפלחי ישבנה. "נערת ליווי שובבה וכוסית. שונה מהמשרד ביום" גנח.

הוא יצא ממנה והפך אותה על בטנה, מושך אותה אליו לתנוחת דוגי. היא באה לקראתו, מצמידה את הכוס שלה לכיפה של הזין שלו ומתחככת בו. הוא דחף את אצבעותיו לתוך הכוס החם והרטוב שלה, פותח אותו לרווחה לקראתו. "אוח, תדחוף פנימה" נאנקה "תדחוף עד שאגמור", הוא הוציא את האצבעות מהכוס שלה ודחף את הזין שלו עמוק לתוכה, מחזיק בשדיים שלה ומזיין כשראשו נזרק אחורה, "כן, אוח כן" צעק כשגמר " תרגישי את הגמירה שלי בתוכך, כוסית" היא גמרה יחד אתו. למחרת הייתה להם פגישת עבודה על תיק של לקוח שהוא ייצג יחד עם עורך הדין שהיא עבדה אצלו. שום דבר לא העיד על מה שהיה ערב קודם.