הן ליוו אותו לכל מקום אליו הגיע. הוא היה מבכירי היהלומנים בארץ, ועסקיו היו חובקי עולם. מעצם עיסוקיו הוא דאג תמיד להקיף את עצמו במאבטחים, אולם היו שתיים ספציפיות שאותן דאג לשמור צמוד אליו כל הזמן ובכל מקום בו היה. חזותן העדינה, היפה, השברירית והשקטה לא הסגירה את יכולותיהן הפנומנליות וכישוריהן בתחום האבטחה. ומעל הכל, אף אחד אפילו לא העלה על דעתו את המתחולל ביניהם בחדרי חדרים כאשר היו לבדם. בחוץ הן היו המאבטחות הצמודות שלו, ובפרטיות הן היו נערות ליווי פראיות ומקצועיות.

בסופו של יום עסקים עמוס פגישות בניו יורק הם חזרו לסוויטה שלהם באחד ממלונות היוקרה במרכז העיר, שיר ניגשה לחדר הרחצה והחלה למלא את הג'קוזי הענק במרכז חדר האמבטיה במים חמים. מיטל הביאה בקבוק שמפניה צוננת ושלוש כוסות לחדר הרחצה, בזמן שיואב סיים את שיחת הטלפון האחרונה שלו בחיוך מסופק. העסקה נחתמה ועכשיו מוחו היה פנוי לעינוגים ותענוגות. הוא הביט בהן נעות בסוויטה בחינניות, והרגיש את גבריותו מתעוררת. הן גרמו לו להתגרות כל פעם מחדש, והוא חש שאף פעם לא מספיק לו מהן. בלי מילים מיותרות, הן ידעו מתי ואיך להרגיע אותו ולהביא אותו לשיאים חדשים ופסגות מיניות שלא ידע שקיימות בכלל. כמובן שהוא פינק אותן כלכלית בהתאם.

שיר התירה את עניבתו בזמן שמיטל הפשיטה אותו ממכנסיו ותחתוניו. בליטופים ומזמוזים הן משכו אותו אחריהן לחדר הרחצה ונכנסו יחד אתו לג'קוזי הריחני  והענק. יואב כבר היה מוכן ומזומן לפעולה, אולם החזיק את עצמו ונתן לבנות להכתיב את הקצב, יודע בתוכו שהוא לא יצטער על זה לרגע. בזמן שהתרווח בג'קוזי עם כוס שמפניה בידו, טיפלו הבנות באשכיו, וגרמו לו לגמור בידן גמירה ראשונה מאוננות ומשחק מקדים. מה שהיה אחר כך, נשמע בכל רחבי הסוויטה הגדולה. הן מצצו לו את הזין חזק עד עמידה נוקשה ואז רכבו עליו אחת אחרי השנייה, יואב הרגיש את החדירה שלו אליהן יחד עם מים חמימים ועוטפים. תוך כדי זיון  הן עינגו מולו אחת את השנייה, כשהוא ממשיך לזיין ולגמור פעם אחר פעם.

הם נרדמו ערומים כשהוא בין שתיהן במיטה הגדולה לפנות בוקר.