דירות דיסקרטיות להשכרה לפי שעות הן דבר שבשגרה בימינו, מה שצריך זה רק להתקשר לאחת ממספרי הטלפון המפורסמים במדיות , לסגור את ההזמנה ולהגיע. כיום אותן דירות דיסקרטיות הן באיכות אחרת ממה שהיה בשנים הראשונות. בעלי הדירות הדיסקרטיות דואגים כמעט תמיד לשמירה על רמת ניקיון גבוהה של הדירות, שלא יחסר כלום ושהמקום שהם משכירים ישאיר טעם של עוד וחשק לחזור לשם.

ערן הוא גבר נשוי, שכבר כמה שנים בגד באשתו, ולכן היה לו כל כך טוב עם תעשיית אותן דירות דיסקרטיות, שכיום כל כך זמינות, הרבה יותר מבעבר.

הוא נפגש עם נורית ידידתו, כבר כמה חודשים, למפגשי סקס לא מחייבים. שניהם נשואים ולשניהם לא מפריע גם להזדיין מחוץ למסגרת הנישואין.

אחת לשבוע הם נפגשים באחת מאותן דירות דיסקרטיות, שפזורות ברחבי העיר, כל אחד מגיע מכיוון אחר, ותמיד הם נכנסים לדירה אחד אחרי השנייה.

הסקס ביניהם מדהים מעצם היותו לא מחייב, אין להם שום מעצורים ושום ציפיות אחד מהשנייה מעבר להנאות גופניות. הריגוש הזה של המפגש מוסיף להם על המתח המיני, וכל פעם מחדש נורית מוצאת את עצמה מסוגלת לקבל את ערן לתוכה בעוצמות שהולכות וגדלות.

נראה כאילו הכוס שלה נוצר במיוחד בשבילו, כאילו התחת שלה מחכה רק לזין שלו ולשונה מסוגלת ללקק רק אותו. בכל פעם שהם שוכבים, הם מצליחים להביא אחד את השנייה לאורגזמות מטורפות. הזין שלו נכנס עמוק לתוך הכוס של נורית, וצעקת ההנאה שלה נשמעת בכל רחבי הדירה, הוא נכנס ויצא ממנה בפראות ובמהירות, מגביר את הקצב ומוריד אותו לחילופין, מוצץ את שדיה בין שפתיו, רגליה כרוכות סביב עכוזו שיישאר בתוכה וכמה שיותר עמוק וחזק עדיף.

"תזיין אותי, אל תעצור, כן, עוד", היא גונחת; והוא כמטורף נכנס בה שוב ושוב, עד ששניהם גומרים. היא מרגישה את הזרע שלו נוזל בתוכה, ומחייכת.

הסיגריה של אחרי נמשכת לה בעצלתיים, שניהם צוברים כוחות לסיבוב נוסף, שלא מאחר להגיע. התחת שלה נפתח לקראתו, והוא נכנס אליה במכה אחת.

הם קבעו להיפגש שוב, באותו היום ובאותה השעה, לסקס טוב באחת מאותן דירות דיסקרטיות שזמינות בכל רחבי העיר.