אתם מכירים את זה שיש גברים שלא אוהבים את הסקס הרגיל, המיסיונרי, הגבר למעלה האישה למטה? אז אני בחור כזה. אני אוהב את הדברים היותר קינקים. קשירות, אנאלי, דיגדוג עם נוצות כל הדברים האלה, שאותם אני לא יכול לספר לאף אחד., בטח לא לאשתי. היא לא תבין אותי והיא תחשוב שאני סוטה. אז מי כן מבין אותי? יש לי שתי חברות קבועות בדירה דיסקרטית. לאבלי ואנאלי. אני משלם להן, אז אפשר לקרוא להן נערות ליווי. אני יודע מה השמות האמיתיים שלהן אבל מעדיף לדבוק בכינויים שלהן, זה הרבה יותר סקסי.

לאבלי ואנאלי – רק השמות שלהן מחרמנים

‏לאבלי ואנאלי הן שתי בחורות מאוד מאוד שובבות. עזבו שהן יפות בטירוף, עזבו שהן סקסיות, שיש לה ציצים ענקיים, הן פשוט בחורות שמתות על כל הקטע הזה של שטויות. משתפות איתי פעולה בשמחה וממציאות כל הזמן דברים חדשים שאני בשוק מהם. אני לפעמים מרגיש כאילו אני השמרן. כשאני איתן אני עושה דברים ואחר כך אני חוזר הביתה לאשתי והכל נראה לי משעמם. אני אגיד לכם סקס רגיל כבר נראה לי סתם סקס מעפן, אחרי סקס עם השתיים האלה שהוא פשוט הדבר הכי מטורף בעולם

תשוקה טהורה, אש בעיניים, קוקסינליות במרכז מטריפות….

מה שהכי כיף עם לאבלי ואנאלי שאני לא צריך לשמוע על הצרות שלהן. זה לא כמו שאני חוזר הביתה וצריך לשמוע את הסיפורים המתישים של אשתי, איך היה לה עם הבוס שלה, איך היה עם רחל מהעבודה. פה אף אחד לא מתעניין בשני. גוף, זיעה, אש, תשוקה, זה מה שמעניין אותנו. בכלל לא אכפת לנו אחד מהחיים של השני. הן מלטפות אותי ואחת את השנייה, מלקקות אותי בכל הגוף. אחת למעלה, אחת למטה, אחת למעלה. אחת מקדימה, אחת מאחורה. פינוק מושלם.

איזה כיף לשמור סודות, קוקסינליות במרכז מיוחדות ונדירות שרק הן יודעות.

מה שעוד כיף לי איתן, זה שהן מקצועניות. זה אומר שהן יודעות לשמור סוד. אף אחד בחיים לא ידע על כל השטויות שלי כי אני הולך למקצועניות שאני משלם להן. אני נהנה וזה נשאר ביני ובינן .בינינו אני גם יודע על השובבות האלה סוד אחד או שניים, ככה שאין לי מה לדאוג….. הן יותר סוטות ממני!