המפגש המשפחתי השנתי התקיים במלון בתל אביב. וכיאה למשפחה גדולה, ענפה ומגובשת, הגיעו גם בני משפחה מצרפת וקנדה לאותו מפגש. יוני היה נרגש עד עמקי נשמתו, הוא לא ראה את עמנואל שלוש שנים, בת דודה רחוקה מאד שלו שגרה בצרפת. כששמע שהיא מגיעה הוא לא ידע את נפשו מרוב שמחה, הם היו החברים הכי טובים כל חייהם והקשר ביניהם היה מדהים.

הוא נחנק כשראה אותה, היא הייתה מדהימה ביופייה ויוני הרגיש את התשוקה הפתאומית בוערת בו. ברגע שראתה אותו קפצה עליו בשמחה גלויה, נתלית על כתפיו הרחבות ומנשקת אותו על שפתיו נשיקה ארוכה מלאת שמחה.

הוא החזיק את עצמו שלא לאבד עשתונות וחייך אליה כשחיבק אותה חזק והביט בפניה. עמנואל חשה בזקפתו, וקרצה לו בשובבות. הפתיחות שלה שיגעה אותו, ואותו ערב הם נהנו מהמפגש המשפחתי, שומרים לעצמם את הגילוי המפתיע של תשוקתם ההדדית.

במהלך הערב, עמנואל הפתיעה את יוני כששאלה אותו אם הוא מכיר דירות דיסקרטיות באזור. הוא הנהן בראשו בהלם בלי מילים, ובעברית עם מבטא צרפתי מחרמן ביקשה ממנו להתחיל להזיז עניינים. היא הגיעה לחודש וחצי, והיא רוצה להיות אתו בכמה שיותר דירות דיסקרטיות.

למחרת בצהרים אסף אותה יוני מבית המלון בו שהתה, היא יצאה לבושה בשמלת כתפיות קלילה, חושפת כתפיים שזופות ותווי גוף משגעים.

עמד לו, והם נסעו לאחת מאותן דירות דיסקרטיות שהכיר. היא לא חיכתה הרבה, ושלחה את ידה לחגורת מכנסיו מייד כשסגר אחריהם את הדלת. הריח שלה הטריף אותו, ובידיים רועדות הוריד ממנה את שמלתה בקלילות, היא נשארה עומדת מולו בתחתוני תחרה שחורות בלבד, שדיה הזקופים ללא חזייה. לשונו ליקקה את פטמותיה, בעוד עמנואל חופנת את הזין שלו בידה, מרימה אליו את אחת מרגליה, ומחבקת את מותניו. היא נצמדה אליו, מכוונת את הזין שלו אל בין רגליה. מנענעת את אגנה בחושניות. יוני הרים אותה לעבר הספה, נשכב בין רגליה הפשוקות, מרגיש את חום נרתיקה שורף את כיפת הזין שלו. הוא החזיק את עצמו לא להיכנס אליה, בזמן שמצץ את שדיה אחד אחרי השני, שמע את נשיפותיה ומילותיה בצרפתית. הוא דחף את עצמו פנימה בפעם אחת, שומע את צעקת ההנאה שלה יחד עם גניחת ההנאה שבקעה ממעמקי גרונו.

במשך חודש וחצי הם הזדיינו בכל הזדמנות, הוא פותח אותה בכל החורים והתנוחות, כשהיא מלמדת אותו דברים חדשים שלא ידע שאפשריים בכלל. חופשיותה בסקס הטריפה אותו, במיוחד כשהביאה איתה עזרים נוספים לסקס ולגירויים.