הוא אהב אותן בזוגות. הוא תמיד הזמין לדירתו שתי נערות ליווי יחד.
יוחנן היה גבר באמצע שנות השבעים לחייו, גרוש כבר עשרים שנה, טחון בכסף וחולה סקס, כמו נער מתבגר. למרבה הפלא כוחו עוד היה במותניו, ותפקודיו במיטה לא נפלו מתפקודיו של גבר שצעיר ממנו בשלושים שנה. הוא היה בעל דמיון פורה בסקס, ידע בדיוק מה לבקש תמורת הכסף שלו, את מי לבקש ובאיזה תדירות לקיים יחסי מין.
הוא היה איש עסקים מצליח, לכן הדיסקרטיות הייתה מאד חשובה לו, כמו גם איכותן של אותן נערות ליווי שהגיעו אליו.
הוא היה לקוח של כבוד באחד ממכוני הליווי הגדולים באזור המרכז, ולכן תמיד שלחו אליו את הבנות הכי טובות ומקצועיות. ניקיונן האישי לא היה מוטל בספק, הן הקפידו על בדיקות תקופתיות, נשים שידעו את כל רזי המקצוע ובנות שיחה מעניינות שהידע שלהן היה נרחב.
הוא אהב במיוחד את שוש ונטלי.
הן היו שתי נערות ליווי, שהיו שונות אחת מהשניה – מרחק שנות אור. שוש הייתה גבוהה במיוחד, בעלת רגליים ארוכות וחזה גדול ועומד, שיער שחור חלק שנפל על כתפיה הלבנות. נטלי הייתה נמוכה ממנה בראש, קופצנית ואנרגטית, עם חזה שובב ותחת חצוף ועגלגל.
ביחד הן הרכיבו עבורו את השלם האחד המושלם. הן קיימו אתו יחסי מין בהרמוניה מטריפה, ידעו בלי מילים איך להביא אותו לגבהים חדשים כל פעם מחדש. הזין שלו מצא את מקומו בצורה מושלמת בתוכן, הכוס של כל אחת מהן עוטף אותו, כאילו נוצר במיוחד בשבילו.
כשזיין את שוש, נטלי הגישה לפיו את החזה שלה לליקוקים תוך כדי שהיא דחפה אצבעות לדגדגן שלה; וכשהוא זיין את נטלי, שוש פינקה את אשכיו ועכוזו באצבעות ארוכות ומחשמלות.
הם תמיד לקחו את הזמן, ולא מיהרו לאף מקום, הרי כל הלילה היה לפניהם.
בין זיון אחד לשני הם דיברו על עניינים שברומו של עולם, ותמיד התעניינו בעיסוקיו, והקשיבו לו בעניין רב. הן מילאו את ליבו בעונג, ואת מיטתו בחום ולהט חסרי מעצורים. הפינוק שלהם היה הדדי, והוא תמיד שילם מעל מה שנתבקש; והן תמיד השאירו לו טעם של עוד.