את הזיון הזה אני לא אשכח, היא נעצרה באמצע הכניסה לרחוב מאוד גדול, היו שם לא מעט דירות דיסקרטיות וחנויות ומה שרציתי לספר זו ההפתעה שנשארה לי בראש.

הייתה לה בעיה ברכב, ניסיתי לעזור לה, היא סימנה לי שאעזור לה וזה מה שעשיתי אבל לא הצלחתי. הצעתי שניכנס לאיזה בית קפה אבל היא סימנה לי על דירות דיסקרטיות שנמצאות בסמוך לרכב.

היא הודתה לי וביקשה להיכנס איתי לאחת הדירות, בתחילה לא הבנתי אבל זרמתי לשם. בדירה היו לא מעט הפתעות והיא הודתה לי שעזרתי לה, פתאום היא רצתה להודות לי בדרך שלא הכרתי.

היא פשוט הפשילה את החצאית ופיסקה את הרגליים, בדרך מאוד טבעית ניגשתי לשם, פיסקתי אותה, נשכבתי על הרצפה והכוס שלה חדר לי ישירות אל תוך הפה. הדגדגן שלה נבלע לי לתוך הפה והיא ממש התיישבה לי על הפנים. אין לי מושג איך הגענו למצב הזה אבל למי אכפת? זה היה הכי מגניב שאפשר.

ליקקתי אותה, ליקקתי את כולה, עלתה וירדה ושוב עלתה וירדה ואני מזיין אותה עם הלשון שלי…"אוח אני אוהבת את זה אתה טוב" היא אומרת וממשיכה לרדת ולעלות והלשון שלי בתוכה….

"אני רוצה שתזיין אותי" אמרה תזיין אותי כאן ועכשיו, אני עולה למעלה, היא מלקקת קצת את הזין שלי, מחדירה אותו לפה שלה, מלקקת בהנאה, שואבת את הזין שלי שרוצה להיכנס לתוכה ומדמיין את הפה שלה ככוס רטוב ומזמין כל כך.

היא מתכופפת, אני מזיין אותה בדוגי מטורף, רואה את כל החור הוורוד המדהים הזה שלה נפתח והזין שלי חודר לאט ואז חזק יותר…"תזיין אותי יותר חזק" היא מתחננת ואני מחדיר את הזין שלי יותר עמוק ובום… גומר בתוכה בטירוף…. שומע אותה צועקת וגומרת בדיוק שנייה אחרי, עדיין ממשיכים להזדיין משלשלים את האורגזמה שלנו, אני בתוכה עוד קצת ואז שנינו נופלים יחד על השטיח המפנק…

מתענגים את הרגע האחרון, מתנשקים… מתלבשים ויוצאים חזרה אל הרחוב… היום עוד ארוך.