וולדימיר נהנה מהחיים הטובים. לא היה חסר לו כלום בחיים, כסף והרבה, נשים כוח ועסקים חובקי עולם.

וולדימיר היה בעלים של כמה וכמה בתים ובתי דירות ברחבי העולם, ואת חלקם הוא הפך להיות דירות דיסקרטיות להשכרה לפי' שעות. רמת אותן דירות דיסקרטיות הייתה גבוהה מאד ברמת הניקיון, האבזור, הנוחות שלהן והחמימות באותן דירות. הוא חשב עסקים וידע שאם לא ישמור על רמה גבוהה באותן דירות דיסקרטיות ומחירים סבירים התשואה הכלכלית מהן לא תצדיק את עצמה.

הוא ידע בדיוק מה הולך באותן דירות, אבל מבחינתו כסף זה כסף והכל בסדר.

בכל מקום בו היו לו דירות דיסקרטיות הוא שמר אחת מהן לעצמו, לשם היה הולך עם הבנות שלו למפגשי סקס. הוא ידע לפנק את הבנות שלו במתנות ובמפגשי סקס לוהטים, ואת נערות הליווי שהזמין אליו בחר בקפידה והלך על הטובות ביותר.

בלאד, חשב כשהזין שלו נמצץ עד תומו באותו היום בברלין, הנערה שהייתה אתו הכניסה את הזין שלו לפיה בשנייה אחת, מוצצת אותו מכל הכיוונים ואצבע אחת שלה תופסת את החור של פי הטבעת שלו. הוא תפס בשערה ודחף עצמו עוד יותר פנימה לכיוון גרונה, היא השתנקה לרגע ומייד התעשתה והגבירה את קצב המציצה. הוא גמר לה בתוך הפה ונכנס להתקלח.

היא הצטרפה אליו כעבור כמה שניות , למקלחת הגדולה והמוארת, מתחככת בו בגופה המושלם. חזה עומד בהתרסה מול פרצופו ועיניה חודרות לתוך עיניו בהזמנה אילמת לדפוק אותה עד שיתעלפו.

היא חפנה את הזין שלו והתחילה להעמיד לו אותו שוב, וולדימיר הרגיש איך הוא גודל עוד ועוד עד שעמד לגמרי במלוא  הדרו. וולדימיר היה גאה בזין שלו, גדול ועבה והוא היה מסוגל להזדיין במשך שעה ארוכה לפני שגמר.

היא הזרימה מים בין רגליה, מגרה את עצמה בזרם המים החמים, וולדימיר משחק בפטמותיה וצובט אותן, הוא ראה בהנאה ובגירוי איך היא מתקרבת לאורגזמה מהמים החמים שחדרו לגופה, הוא הרים את רגלה אליו ודחף אליה את הזין שלו בפעם אחת.

אההה….

היא גנחה בהנאה ונצמדה אליו, מנענעת את אגנה על הזין שלו שהיה בתוכה.

אההההה…..

הלילה נגמר עם אור בוקר ראשון כששניהם אחרי כמה זיונים