כשאתם מחפשים הרפתקה או התייחדות עם בת זוגתכם? לכו על דירות דיסקרטיות . לא חשוב איפה תבחרו העיקר שבחרתם נכון ומבעוד מועד. כי על חוויות מיניות אין לוותר צריך לעשות אותן במקום הטוב ביותר. לפיכך אשתף אתכם בחוויה אישית שמימשתי עם בת זוגתי.

את א' אני מכיר שנים, ממקום העבודה. לעיתים יצא לנו להחליף מבטים ותמיד באוויר היתה תחושה של סקס אדיר שסופו להתגשם. באחד הימים, פניתי אליה ושאלתי אם היא רוצה להיפגש אחרי שעות העבודה. היא הרימה מבט וענתה שכבר הרבה זמן היא חושבת להיפגש איתי בדיסקרטיות. ידעתי שזה גם מה שאני רוצה. מיד רשמתי לה כתובת על פתק, מסרתי לידה ואמרתי: היום אחרי העבודה תגיעי למקום הזה, אחכה לך.

באחד מאתרי הדירות הדיסקרטיות. הזמנתי מקום לשעה הנקובה. וביקשתי שיכינו לי יין טוב ומשובח וקצת דברי מתיקה. רציתי להרשים אותה, ועכשיו נפלה בידי ההזדמנות. היא רצתה לשמור על הפרטיות שלה ולכן בחרתי בדירה דיסקרטית.

נפגשנו בתוך הדירה הדיסקרטית. בחרתי אחלה דירה, מיזוג אוויר, ג'קוזי מגניב ופינת ישיבה רומנטית. כשהגענו לדירה, הגענו למעשה לחוד, היא חיכתה בכניסה, ידעה לאן להגיע, נכנסנו, שנינו מתרגשים. היא הייתה כוסית ברמות. הדירה הייתה מושלמת, אווירה רומנטית, תאורה עמומה, ברקע מוסיקה מרגיעה ממערכת השמע, מיטה גדולה ורחבה עליה מצעים נקיים וסט מגבות רחצה.

מאותו הרגע שנכנסנו לדירה הדיסקרטית לא יכולתי להסיר את העיניים ממנה, מזגתי לשנינו כוס יין. לקחתי אותה לכיוון המיטה, היא לא התנגדה. מזגתי לנו שוב מהיין, היא חייכה אליי ואמרה לי שהיא זורמת. כך התחלנו את מסע האושר ביחד. היא הייתה חושנית, ידעתי שאני רוצה לזיין אותה. היא החלה מתפשטת, היו לה שדיים שרואים רק בסרטים. זרמתי לחוויה ופתאום מצאתי את עצמי חבוק בזרועותיה על המיטה והיא מזיינת אותי. הידיים שלי מתהדקות על המותניים שלה אני נותן לה לדהור כמו משוגעת, היא צורחת, גומרת כמו מטורפת, עוד שנייה אני מרגיש שאני גומר. הרגשתי איך כל הגוף שלי רועד לצידה. לאחר שגמרנו שכבנו כמה שניות, היא יצאה למקלחת, אני אחריה. האמת לא רציתי שזה ייגמר.

זה היה המפגש הכי מדהים שחוויתי עם מישהי בדירה דיסקרטית. ואכן דירות דיסקרטיות יכולות להיות כל כך מרגשות בקטע שאי אפשר להבין בכלל. הבטחנו להמשיך בחיינו השגרתיים ולשמור לעצמנו את המפגשים בדיסקרטיים מבלי שאף אחד יידע.