קוראים לי איציק שם בדוי, אני והחברה שלי נסענו לנופש אצל אימא של חברה שלי. היא הייתה מדהימה אימא של חברה שלי, כמו אלו שרואים נערות ליווי באותם ז'ורנלים מדהימים. אימא שלה באמת הייתה מושלמת ומבלי להגיד היו פעמים שהייתי מפנטז עליה קשות ומת לזיין אותה.

הגענו לעשות שבת, היא בדיוק שחתה את השחייה של הצהריים בבריכה של הבית שלה. בת הזוג שלי יצאה לקנות כמה דברים בסופר ואני נשארתי עם אימא שלה לבד, הפה שלי נותר פעור, היה לה גוף מושלם, ישבן שווה ביותר וכבר דמיינתי איך אני משחיל את הזין שלי לתוכה ונותן לה ליהנות כפי שלא נהנתה מעולם.

"בוא תיכנס למים" היא זורקת לעברי את ההערה ואני נכנס, לא חושב פעמיים. אנחנו שוחים ,צוחקים קצת ואז משום מקום היא מנשקת אותי.. אני חרמן עליה מזמן, לא יצא לי אפילו השאלה מה את עושה אלא זרמתי עם זה. התיישבתי על קצה הבריכה והיא דחפה את הזין שלי לתוך הפה שלה..

"אוח איזה זין מושלם יש לך" אמרה ואני רק זרקתי לעברה.. "אם בתי תבוא מה יהיה"?

אל תדאג, היא לא תחזור כל כך מוקדם. אמרה וישר לא בזבזה זמן, התיישבה עליי, החלה לזיין אותי בעודי בתוכה. יורדת ועולה, מגרה לי את הצורה… אני מרגיש קצת לחץ שמישהו יבוא וזה עוד יותר מגביר את האורגזמה והטירוף והחרמנות שלי.

היא יצאה ממני, אחזה לי את הזין, לטיפה לי את הביצים, הכניסה שוב את כל הזין עמוק לתוך הגרון שלה והתענגה עליו כמו על סוכריה. היא מצצה לי כמה פעמים ולא יכולתי להתאפק יותר, פתאום פרץ של אורגזמה מטורפת, הזרע שלי בתוך הפה שלה, היא מגורה, חמה, אני משחק לה עם האצבעות שלי בכוס שלה והיא גומרת יחד איתי בדיוק כשאנחנו שומעים… "חזרתי" … מתרחקים זה מזו ומחייכים לעבר בתי שמתקרבת אלינו עם סלי הקניות… "היא שמה בכיס הקטן נערות ליווי" אני שוב חושב לעצמי וברקע אני שומע את בתי שוב… "איך היה"?