לינה הייתה מושלמת, היא הגיעה לביקור אצל בת דודתה, היא הייתה הולנדית מדהימה שניסתה להשתלב בקיבוץ. ככה הכרנו לנו בחדר האוכל, התרבות שלהם שם בהולנד כנראה שונה כי היא ישר קרצה לי בחיוך ממזרי והזמינה אותי לשתות תה בחדר שלה. עד היום הייתי נוהג ללכת אל נערות ליווי אבל החידוש הזה עם מישהי שאני לא מכיר הדליק אותי רצח.

לינה הייתה נערת ליווי אחת מיני נערות ליווי ,  היא הייתה יפיפייה, חלומו של כל גבר אפשר לומר. היא הכינה לי תה והקור והשלג בחוץ ממש הוסיף לכל האווירה המדהימה הזאת. היא הציעה לי להתכרבל איתה בשמיכה ולא חשבתי פעמים.

מפה לשם פתאום זה התדרדר בקטע טוב למשהו  אמיתי, חם, מחרמן ביותר, היא נגעה בי, הזין שלי עמד כמו טיל, לא תכננתי את זה כי זה פשוט קרה ללא התרעה מוקדמת.

פתאום היא החלה לזחול בתוך השמיכה ישירות אל הזין שלי,  נשכבת ומתרפקת לי על הירך ומוצצת בהנאה את הזין ואני מת, עוד שנייה אני מת היא הייתה מנוסה בדיוק כמו נערות ליווי שהייתי נוהג לפקוד אותן בשביל זיון בלי מחויבות. ככה כמו שאני אוהב ורוצה.

"כן תמצצי לי" אני ממשיך ולוחש לה וזה מגרה אותי יותר, שואבת לי את הזין, מלקקת לי את הביצים, מפסקת לי את הירך ומלקקת גם את פנים הירך, משקיעה בעדינות, הלשון שלה מתפלשת לכל חלק וחלק בגוף שלי, פתאום אפילו אני מרים את האגן והיא מלקקת לי את החור של התחת ואני אש… פשוט אש… מת כבר להתפוצץ בה.

אני שולט בעניינים, דוחק אותה אל המיטה, מפסק את רגליה וחודר אליה במלוא העוצמה… "את מרגישה את זה"? אני שואל ומזיין אותה בתחילה חלש ואז בחוזקה… "כן תזיין אותי חזק ככה אני אוהבת"

אני מזיין אותה עוד קצת וגומר בתוכה כמו מטורף בזמן שהיא צועקת "אני גומרת גם… כן תמשיך אל תפסיק". הזרע שלי ניגר בתוכה, הוא נמצא בכל מקום ואני נשאר עוד כמה שניות בתוכה, גומע את הריחות שלה, את הטעם שלה.. אנחנו נרגעים ונהנים כמה רגעים מהשקט של אחרי.