יש דברים שאי אפשר לשכוח, אני זוכר את הנסיעה שלי ליוון, שם הכרתי מישהי מדהימה. היא הייתה כל כך יפה, היה לה את היופי היווני הזה, יופי בלתי נשכח בעליל. יוון, תמיד אהבתי לטייל שם, אהבתי את הריקודים המדהימים, את האוזו המגניב אבל הנשים, הן בהחלט היו יפות אחת יותר מהשנייה. הלנה הייתה מושלמת שאין לתאר את זה במילים.

כשהפגישו אותי איתה, זה היה בהחלט מרגש, חבר סיפר לי שהיא פנויה להכרות ואני זרמתי עם זה, לא היה לי שום מושג שהיא פעם הייתה משהו אחר לגמרי. השיער המתבדר ברוח, אי אפשר היה לפספס אותה בשום מצב ושום מקרה. המפגש בבית המלון היה מדהים, הכי כיף זה להיפגש עם מישהי במקום שאף אחד לא יודע שום דבר אודות המפגש ואף אחד גם לא מכיר, במדינה זרה זה בהחלט הדבר המושלם ביותר. הלנה, וואו אין מילים לתאר את הבחורה המושלמת הזאת.

הייתה לה שמלה מושלמת כמו קוקסינליות , כשהיא נכנסה לחדר אי אפשר היה לפספס את המותן המושלמת, את המראה הבלתי נתפס הזה. לא יכולתי לעצור את עמי, נישקתי אותה בלהט, הלשון שלה הייתה מתוקה כמו דובדבן בשיא העונה שלו. יכולתי לנשק אותה שעות אבל כל מה שרציתי זה פשוט להזדיין, להשאיר את כל הבעיות מאחור.

סובבתי אותה לאחור, הרמתי לה את החצאית ותקעתי את הזין שלי בחוזקה בחור של התחת המתוק הזה שלה. התחת שלה היה מתוק, זקור, מושלם, אחזתי בו בשתי הידיים שלי, הרמתי אותו קצת ודחפתי את הזין עמוק לתוך החור המתוק הזה שלה. היא נאנחה, שמעתי את העונג יוצא ממנה, אל תפסיק לזיין אותי צעקה ואני הכנסתי את הזין שלי עמוק לתוך החור של התחת המדהים הזה שלה. מזיין אותה חזק וגומר לה בפנים בחוזקה, בדיוק כמו בסרט פורנו משובח.

היא מבקשת ממני שלא אפסיק, אני מסובב אותה אליי, מוציא את הזין המדהים הזה שלה מהמכנסיים ומתנסה בדבר המושלם ביותר, מוצץ לה את האיבר שהיא משתדלת כל כך להסתיר. איבר מדהים, פעם ראשונה מענג אותה ונותן לה באותה המטבע את התשובה לעונג המושלם ביותר.

היא גומרת בתוך הפה שלי, אני מרגיש את הזרע המתוק שלה ניגר עליי, ספק אישה ספק גבר? למי אכפת, את החוויה הזאת לבטח לא אשכח עוד הרבה מאוד זמן. גבר שווה שנראה ומתנהג כמו אישה אבל כשהוא צריך הוא מפעל את הכוחניות והופך את המפגשים האלה למשהו שאולי בחיים לא יהיה לי בשנית… הלנה, היא באמת הייתה דבר מיוחד. זיון שאי אפשר לשכוח, אחרי שמנסים וטועמים מזה לא רוצים להפסיק- זה מה שהיא הייתה מושלמת ביותר.