כאיש נדל"ן מצליח, ומנייק לא קטן, שבוגד באשתו על ימין ועל שמאל, דאגתי לשמור באמתחתי שלוש דירות שיועדו להיות דירות דיסקרטיות, בשביל כל הזיונים שלי. זה לא שלא שכבתי עם אשתי. הסקס בינינו היה מדהים, אבל אני חולה סקס, וכל פעם שיש לי הזדמנות אני מוציא את הזין שלי באחת הדירות ומזיין.

טוב, בואו נגיע לעיקר. רציתי לספר לכם על זיון עם הבנקאית של אשתי באחת מאותן דירות דיסקרטיות שלי. ומעשה שהיה כך היה. אשתי החזיקה חנות בגדים יד שניה בשוק הפשפשים בתל אביב. כמו מרבית מהעצמאים הקטנים, בתקופת הקורונה, גם ההכנסות של אשתי מהחנות נפגעו. כתוצאה מכך התעורר צורך לקחת הלוואה, כדי לצמצם מעט חובות שנוצרו, ולהכניס קצת חמצן לחנות.

החנות הזאת הייתה העיניים של אשתי, ולא יכולתי לראות אותה בדיכאון כזה, כשעברה בה מחשבה על סגירה. יום אחד היא נכנסה הביתה בבכי, אחרי פגישה מאד קשה וטעונה, שהייתה לה בבנק עם הבנקאית, שניהלה את החשבון שלה. המצב לא היה קל, ואשתי הרגישה שסוגרים עליה מכל הכיוונים. ההלוואה שביקשה לא אושרה לה, אלא אם כן תביא ערבויות מניחות את הדעת. ואני הרגשתי איך הדם עולה לי לראש באותו רגע. לא הבנתי מה הקטע, החשבון שלי ישב על תזרים מזומנים של מאות אלפי שקלים בחסכונות, ואני הייתי חתום עליה ערבות גורפת בכל דבר בעניין בחשבונה.

למחרת בבוקר התייצבתי בבנק, וחיכיתי בסבלנות שהבנקאית שלה תתפנה מהלקוח שישב שם לפניי. היא ראתה אותי, ומיהרה לסיים את הפגישה. לא יודע מה גרם לזין שלי לעמוד, אבל עובדה שהוא עמד כמו טיל. אם להודות על האמת, היא הייתה די כוסית הבנקאית הזאת. תמיד היה בינינו מתח מיני, אבל השתדלנו לא לערבב הנאות ועסקים, כי, בכל זאת, החשבונות שלנו מתנהלים שם, ניגוד אינטרסים ושטויות.

דבר הוביל לדבר, הבעיות נפתרו לשביעות רצוני ובצהריים מצאנו את עצמנו באחת מאותן דירות דיסקרטיות שלי, מזדיינים כמו ארנבים. הדבקתי אותה לקיר בזיון הראשון, מכנסיה על הקרסוליים שלה, ואני עמדתי בין רגליה עם כל הזין שלי בתוך הכוס שלה. החום שהיה בה הטריף אותי וגמרנו כמו חיות.

במיטה אחר כך לקחנו את הזמן, נהניתי מכל מציצה של הזין שלי בתוך הפה שלה, הפכתי אותה על הגב, ונכנסתי בה בכל הכוח. גנחנו ונאנקנו שעה ארוכה, לא יכולים להפסיק להזדיין. כשגמרנו שוב, היא חזרה לבנק בדיוק בזמן לקבלת קהל, ואני נסעתי לפגישת עסקים עם קונה חדש.