שמרית ניהלה עסק של תיווך. לא כזה כמו שאתם חושבים, עסק התיווך שלה היה בין אנשי עסקים מחו"ל שביקרו בארץ לבין נערות ליווי לכל מטרה ועניין. שמרית לא רצתה להשתולל יותר מדי, לכן היא הקפידה שלא יהיו לה יותר מחמש נערות ליווי  תחת חסותה. הלקוחות שלה ידעו שהבנות שלה יכולות למלא כל תפקיד ובקשה שיצטרכו מהן במהלך ביקורם בארץ בענייני עסקים. החל מליווי לארוחות עסקיות, מסיבות בערבים וכלה במפגשי סקס בסיומו של יום עסקים בארץ.

הן היו איכותיות, בעלות ראש על הכתפיים, מרשימות ביופיין ומעל הכול שמרה עליהן מכל משמר. היא דאגה לשמור על פרטיותן, וכל הזמנת עבודה של אחת מהן עברה דרכה בלבד. מעבר להיותן נערות ליווי  הן ניהלו אורח חיים רגיל לגמרי, עם עבודות מסודרות, חיי חברה, זוגיות וכיוצא בזה.

איתן הגיע לארץ לשבוע של פגישות עסקים אינטנסיביות מאוסטרליה. הוא דיבר עם שמרית יומיים קודם לכן וביקש ממנה להצמיד אליו את לימור, נערת הליווי המועדפת עליו. היא הייתה סטודנטית למנהל עסקים ולמזלו הרב היא הייתה בחופשת סמסטר מהלמודים, כך שיכלה לפנות לו את אותו שבוע. היא שיגעה אותו במיטה, בחורה צעירה מלאת אנרגיות מטורפות. בחברה התנהגה כיאה לבת זוג של איש עסקים מצליח, ובחדרי חדרים היא הייתה פצצת מין מתקתקת שלא ידעה שובע. היא תמיד הצליחה להפתיע אותו. בערב השני לשהותו בארץ, חזר לחדרו במלון וכשפתח את הדלת גילה אותה שוכבת על השולחן העגול בכניסה לסוויטה ערומה לחלוטין, קצפת על בטנה ושדיה, ותות שדה עסיסי תקוע בין שפתיה. הוא משך מעליו את העניבה, צועד לכיוונה באיטיות. בוחן אותה מלמעלה למטה. היא עקבה אחריו בעיניים שובבות, מפסקת את רגליה ודוחפת לעצמה אצבעות עמוק לתוך הנרתיק. עד שכבר הגיע אליה הוא נשאר בגרביו עליו בלבד, הוא הוריד את ראשו והחל ללקק מעלה את הקצפת, מרגיש את זקפתו מתקשה מרגע לרגע. כשהגיע לשפתיה הכניס את תות השדה לפיו יחד עם החדרת הזין שלו לתוך הכוס שלה. שעה ארוכה הם הזדיינו בכל הסוויטה, בתנוחות רבות ומגוונות.