"מה אני אמורה לעשות כדי לקבל תוספת במשכורת במקום הזה?" שאלה עינת את אביעד, הבוס שלה. הם ישבו אצלו במשרד, לשיחה שעינת יזמה אתו. היא עבדה אצלו שלוש שנים, נותנת את כל כולה למקום ועושה את עבודתה כמזכירה בכירה על הצד הטוב ביותר. מהיום הראשון שראה אותה היא הציתה את דמיונו והעבירה צמרמורות באזור חלציו. חריפה בשכלה ויפה בצורה מפחידה. הוא קיבל אותה כמעט מייד לעבדה, ממקם אותה במשרד הצמו אליו. היא הייתה המזכירה הפרטית שלו. בעיני רוחו דמיין איך הוא מזיין אותה ללא הרף, מביא אותה לגבהים שלא הכירה. הוא אהב סקס, ובהחלט ידע איך לענג אישה.

"תזדייני איתי" אמר לה "ואני נשבע לך שתקבלי כל מה שתרצי".

עינת הביטה בו המומה, לא קולטת מאיפה באה לה התשובה הזאת. שניהם היו נשואים, והיא אף פעם לא העלתה בדעתה שאביעד חושק בה. היא הרגישה את הרטיבות באיבר מינה, מתעוררת לחיים. כבר תקופה שהיא מאוהבת בו בסתר, עורגת אליו ושומרת את הדברים לעצמה. הנישואים של שניהם לא בדיוק היו אידיאלים, אבל זה מה שהיה.

למחרת היא נכנסה אליו למשרד עם כוס קפה בידה. מניחה אותו מולו. "בסדר" אמרה בשקט. הוא הרים עיניו מהמחשב והביט בה במבט שואל. "אני אזדיין איתך, אבל רק אם אתה מכיר דירות דיסקרטיות". היא יצאה מחדרו, והשאירה אותו עם זין עומד, ודופק מהיר. הוא ביטל ישיבות שהיו לו לאותו יום, פינה את היומן ומצא כתובות של דירות דיסקרטיות. אין מצב שהוא ייתן לה זמן להתחרט. "בואי" אמר לה כשעבר ליד שולחנה. "יוצאים".

עוד במעלית הוא התחיל לחרמן אותה, היא נענית לו בשקיקה וברעב. משפת גופה הוא כבר ידע שמחכה לו גן עדן עלי אדמות. ליבו עלה על גדותיו. סגר את הדלת אחריהם ומשך ממנה את שמלתה כלפי מעלה. התחתון ירד במהירות שיא, כשאביעד חסר סבלנות. הוא הרים אותה בידיו, מניח אותה ברגליים פשוקות על הזין העומד שלו. "אוחח, כן" גנחה והחלה לקפץ מעלה מטה. הוא מצץ את שדיה, מצמיד אותה לקיר בזמן שהוא מגביר את המהירות. צעקותיהם נשמעו בכל חלל הדירה, כשהוא מזיין אותה על השיש, בחדר השינה, על הספה בסלון ובמיטה בחדר השינה.

את הגמירות שלו בתוכה היא הרגישה טוב מאד, כשהיא גומרת יחד אתו פעם אחר פעם. הם לא הפסיקו להזדיין במגוון דירות דיסקרטיות  בעיר. שנתיים אחר כך הם כבר היו נשואים באושר, ומפעם לפעם מזדיינים בדירה דיסקרטית. זכר לפעמים האסורות