היה לי המון זמן פטיש על אולגה הקופאית מהסופר השכונתי שלי, כל פעם שראיתי אותה הורדתי את הראש. משהו הביך אותי קצת אבל הייתה לי פנטזיה מדהימה עליה, בכל פעם שעמדתי לצד הקופה יכולתי לדמיין אותה מושכת אותי ישירות אל המחסן של הסופר ועושה בי את זממה.

זה היה מדליק ביותר, תמיד זה רץ לי בראש, איך היא לוקחת אותי ישירות אל מאחורי הקלעים ולא בהכרח לאותן דירות דיסקרטיות שכולם מדברים עליהן. זה היה מדהים, נכנסו בחלום שלי לתוך המחסן, היא מפשיטה אותי, רואה שאף אחד לא מסתכל וגם אם מישהו עובר היא לא ממש דופקת חשבון.

היא מפשילה לי את המכנסיים ומתחילה למצוץ לי בהנאה גלויה, היא מוצצת, עולה ויורדת, השפתיים שלה על הזין שלי והחזה המושלם שלה מציץ לי מבין החזייה שלוחצת. אני מת לשים את הזין שלי בין השדיים שלך… זה מה שאני רוצה להגיד לה והיא מוצצת לי, אני דוחף את הראש שלה עמוק והיא מוצצת לי בהנאה.

יורד ועולה ושוב יורד ועולה, זה מה שזה מרגיש לי, מחרמן אותי, היא מוצצת לי ואני גומר לה בתוך הפה, היא מלקקת את כולי ולא מפספסת שום דבר על הדרך. היא מוצצת לי ואני גומר כמו מטורף…

"אדוני הגיע התור שלך" היא מעירה אותי מתוך החלום ואני מתעורר פתאום, אני רואה שהכול זה חלום, שהמציצה שהיא הביאה לי הייתה פרי דמיוני… פתאום משום מקום היא מבקשת ממני לעזור לה שנייה במחסן ואני הולך לשם… לא חושב שום דבר, מגיע איתה למחסן ופתאום ללא התרעה היא משחררת את המכנסיים שלי ומתחילה למצוץ לי.. בדיוק כמו בחלום זה הפך למציאות שאין לתאר.

אני גומר לה בפה והיא מלקקת את כולי, מוצצת לי כל חלק וחלק, לא מוותרת עליי ואני דוחף לה את הראש עמוק יותר וגומר עד שאני כמעט נשאר מעולף שם… היא קמה, מנשקת אותי על השפתיים ואני נשאר שם המום, מנסה לעכל את מה שהיה כאן הרגע, חלום שהפך מציאות?