כגרושה טרייה, אחרי זוגיות רבת שנים, הייתי חייבת לצאת לשטח. לשרוף את העיר, כמו שנקרא, ולהתחיל להכיר גברים אחרים, גם אם זה  לזיון לילי ולא מחייב. ובואו, לא בדיוק חיפשתי זוגיות חדשה עכשיו. הייתי חרמנית ומוכנה לקרוע את העיר ואת הכוס שלי, שנמצא בתקופת יובש מאד ארוכה. והייתי חרמנית אש.

אני אמא לשני מתבגרים, שגרים אתי בבית. ולא הייתי מוכנה עדיין להזדיין עם אף אחד אצלי בבית, אולי במשך הזמן בזוגיות אחרת כן, אבל סטוצים ממש לא. ידעתי על קיומן של דירות דיסקרטיות, ולשם כיוונתי בהחלטתי ללכת על אופציית הזיונים המזדמנים שלי.

יצאתי לאחד המועדונים בעיר. לבושה בשמלה שחורה, צמודה לגוף, ומפרגנת בהחלט. אני נראית טוב מאד, חזה מוצק, ישבן חצוף, וגוף חטוב ושמור. אני מודעת לזה שאני מסובבת אחרי לא מעט מבטים. בתקופת הנישואין נמנעתי מלזרום בדברים כאלו. אולם עכשיו, שאני בן אדם חופשי, קדימה…

התיישבתי ליד הבר, והזמנתי לי כוס יין לבן. תוך כדי כך שאני בוחנת במבטי את הסביבה.

גבר מסוים לכד את מבטי. הוא נשען על קיר מרוחק, החזיק בקבוק בירה בידו, ונראה משועמם מעט. הוא היה גבוה ורזה, פניו עוצמתיות ומושכות, בעלות סקס אפיל. הוא לא בדיוק היה יפה במיוחד, אבל משהו בו משך אליו לא מעט מבטים.

הרגשתי את מרכז הווייתי מתכווץ ונרטב, ולא יכולתי להוריד ממנו את העיניים.

כנראה הוא הרגיש במבטים שלי, כי פתאום הוא הפנה אלי את מבטו וננעל עלי.

חייכתי והרמתי אליו את כוס היין שלי, לשם ברכה אילמת, ולגמתי.

הוא בא לקראתי, והתיישב במקום פנוי, קרוב אלי.

לא שאלתי לשמו, לא עניין אותי.

כחצי שעה לאחר שיחת חולין לא מחייבת, יצאנו יחד מהמועדון, וחיפשנו את אחת מאותן דירות דיסקרטיות להגיע אליה.

לשנינו הייתה מטרה אחת ברורה – לסיים את הערב בסקס לא מחייב, וחסר משמעות. וזה היה בסדר גמור.

שכרנו מקום לפי שעות, וכמעט מייד התחלנו את הסקס.

ההתחלה הייתה קצת צולעת, אולם לאחר כמה דקות של התחרמנות הדדית, מצאנו את עצמנו מאבדים שליטה, ולפתע הוא היה בתוכי עם זין שלא מבייש אף אחד. כולו נכנס אליי לתוך כוס חם ולח. שמעתי את נשימתו נעצרת לשנייה, ואני הרגשתי כאילו הוא מגיע לי לצוואר הרחם מהגודל שלו.

שעה של זיונים, ומאז אני מוצאת את עצמי בסקס מזדמן מפעם לפעם באחת מהדירות הדיסקרטיות שפזורות בעיר כל פעם עם מישהו אחר. אני חוגגת את שחרורי.