יש סיפורים שאי אפשר לשכוח, אחד מהם היה המפגש הלוהט שלי עם זואי המדהימה. בדיוק היא חזרה מסיבוב סביב העולם, טיול מדהים שהזכיר לי שאולי נחזור להיות זוג אבל היא טענה שמה שנשאר לה מכל הקשר הזה היה הזיונים שלנו. לא עניין אותה שום דבר חוץ מהזיונים המדהימים ולוהטים שלנו וכך לפני שנסעה זה מה שהיינו נוסעים, היינו נפגשים לזיונים תכופים כמו שאומרים לא פחות ולא יותר.

באותו יום שהיא הגיעה קבענו להיפגש בצורה דיסקרטית אז אני הצעתי ישר דירות דיסקרטיות במרכז הארץ. "נשמע הכי טוב והכי מפנק" אמרה לי… כך נסענו יחד הרחק מהצפון בו אנו גרים למפגש הלוהט הזה, פירוק היצרים, מין וכמה שיותר ולא מעבר.

את המפגש הזה לא נשכח לעוד הרבה מאוד זמן, הג'קוזי היה מלא במים מבעבעים ונעימים וזה בהחלט הזמין אותנו לחוות את החוויה מקרוב. התיישבנו בתוך מי הג'קוזי, מעסים אחד את השני, שותים את היין, כוסית ועוד כוסית ופתאום בום זה קרה שוב… בדיוק כמו פעם..

"אוח אני רוצה שתיגע לי בכוס" היא לוחשת לתוך האוזן שלי והידיים שלי נשלחות מתחת למים ישירות לחור המתוק והענוג הזה שלה. היא גונחת בטירוף..

"בואי רוצה לשבת עליי"? אני שואל אותה והיא לא מדברת יותר מדי, היא יושבת עלי, רוכנת ומתחילה לדהור עליי, אני מרגיש איך היא אוחזת לי בזין, מכוונת אותו לכוס שלה והוא חודר פנימה,  "הכוס שלך כל כך צר וחמים" אני לוחש לה והיא מתחילה לזיין אותי… לא רואה אותי אלא את ההנאה שלה, עולה ויורדת, מורגלת לסקס הזה וזה מה שהכי כיף שמזדיינים מתוך הכרות את הגוף זה של זו…

"אני חושבת שאני עומדת לגמור" היא צורחת לי באוזן ואני גומר איתה יחד, לא יכול יותר לאפק את האורגזמה שלי… עוד שנייה זה קורה גם לי, אני מרגיש את זה בא, עוד שנייה אני גומר והנה זה בא, אני משפריץ לתוכה את זרעי האהבה שלי ואנחנו מתרפקים בכיף זה על זו- מנוחת הלוחמים.