אני נער ליווי, ואני ממש לא מתבייש בזה שאני מספק שירותי סקס לכל דורשת. זונה ממין זכר או איך שתרצו לקרוא לזה, אני נהנה מזה תרתי משמע, ועוד פעמיים: גם מהסקס וגם מהכסף הנלווה לכך. למען האמת, אף אחד חבריי לא מעלה על דעתו שאני נער ליווי, ואני מקבל את הלקוחות שלי בתוך דירה דיסקרטית באמצע תל אביב.

הרי אני גבר, ובמנטליות של היום, כשגבר נראה כל יום עם מישהי אחרת הוא זיין מספר אחד ומושא לקנאה, אז מבחינתי כולם יכולים להמשיך לחשוב, אני לא מתכוון להעמיד אף אחד על טעותו.

 אם הדירה הדיסקרטית הייתה יכולה לדבר, בטוח היו יוצאים ממנה סיפורי אלף לילה ולילה על לילות של תענוגות, ולקוחות שיוצאות ממנה לפנות בוקר מסופקות עד לב השמיים ובקושי מסוגלות לסגור את הרגליים מרוב זיונים וטחינות. אני מסוגל להחזיק את עצמי שעה ארוכה לפני שאני גומר, כשאני לא משאיר אפילו חור אחד שאני לא מטפל בו.

יש לי לקוחה, שבאה אלי על בסיס קבוע לדירה הדיסקרטית , לאחר שהשכיבה את שני בניה לישון, ואמרה לבעלה שהיא יוצאת למפגש השבועי עם חברת ילדות שלה. פגשתי אותה במקרה בפאב שכונתי בפלורנטין, מבטי נחת על פניה כשהיא יושבת בפינת הדלפק עם כוס יין לבן ומבט עצוב בעיניה. משהו בה משך אותי. ניגשתי עם בירה בידי וישבתי לידה, תוך מבט חודר אליה. אפילו לא חשבתי לכיוון של סקס.

שעה ארוכה לאחר מכן מצאנו את עצמנו שקועים בשיחה על הדברים האינטימיים ביותר שלנו, היא סיפרה לי שהיא לא מאושרת בחיי הנישואין שלה, ומה שמחזיק אותה זה בניה הקטנים. בעלה לא מפסיק לבגוד בה ומבחינתה ברגע שהיא תאזור אומץ היא פשוט תזדיין עם הגבר הראשון שיידע לספק אותה. היא פשוט תרגיש כשתתקל בו, ציינה תוך שהיא נועצת מבט חודר בעיניי. לא יודע איך נפלט לי שאני נער ליווי ושיש לי דירה דיסקרטית באזור. אמרתי לה שאני מת להרגיש אותה, אפילו לשעה אחת, בלי תשלום כמובן (מה עבר לי בראש?)

אימא, איזה זיון זה היה, אני לא יודע מי מאתנו צעק יותר מהנאה. אני יודע רק שנרדמתי כמו תינוק וכשקמתי לאחר שעה ארוכה  חיכו לי על השידה 500 שקל עם פתק בכתב ידה שניפגש שבוע אחר כך באותה שעה בדירה הדיסקרטית.