אני לא באמת יכולה להגדיר את עצמי כאדם לא רגוע, להיפך, אני רגועה אבל תכלס היה לי מאוד קשה בלי סקס. בדיוק נפרדתי מבן הזוג שלי, הוא זיין כל דבר שזז זה הכעיס אותי, רציתי להרוג אותו אבל בגדול אהבתי אותו, אני עדיין אוהבת, אני בעיקר אוהבת את הזיונים שלנו, הם באמת משהו מיוחד ביותר. לא משנה כמה ניסיתי להבין ומה ניסיתי להבין, לא ידעתי לשים את היד איך זה שלמרות שיש לנו סקס מעולה הוא עדיין מחפש נערות אחרות ובדיוק כאן עלה לי רעיון, רעיון מסוג אחר לגמרי.

הוא הגיע יום אחד ורצה להשלים איתי אבל לא הסכמתי, אמרתי לו אם אתה רוצה לדפוק אותי אני רוצה עוד גבר בתוך הסיפור הזה. הוא ניסה לצרף אישה אבל אמרתי לו שרק אם יצרף עוד גבר אהיה מוכנה להסכים לכך. איציק – בן זוגי שם בדוי התלהב, הוא רצה אורגיה ודווקא זרם, הוא זימן גבר ואישה שהכרנו במקרה דרך אתר אינטרנט של הכרות, גם להם כנראה נמאס והם חיפשו זמן איכות פתוח עם זוגות אחרים- כך למעשה הכרנו והחלטנו להיפגש בפעם הראשונה באחת מאותן דירות, דירה דיסקרטית שיש ברשותו של הגבר – לצורך העניין אדם בעלה של יסמין.

באותו הלילה באותה דירה דיסקרטית היה כיף, היין זרם, שכבנו זה לצד זו בג'קוזי ענק מבעבע כבר בתוך האווירה. יסמין נראתה מהמם, אפילו קצת יותר ממני, איפשהו קינאתי אבל נתתי לזה לקרות, רציתי לראות אם זה מה שבן הזוג שלי באמת מחפש. אדם התקרב אליי, בתחילה חשתי סלידה עד שראיתי את הזין המושלם שלו ואת האמת? הוא היה מדהים והרבה יותר מתוח ומגרה ממה שהיה לאיציק בעלי. בצד השני איציק כבר התלבש על יסמין והחל ללקק לה את הכוס, מרחוק היה אפשר לראות איך היא מתפוצצת לו על הלשון וגומרת לתוך הפה שלו וזה חרמן אותי עד שאחזתי באדם ודחפתי את הפרצוף שלו ואת הלשון לתוך הכוס שלו אוח …. התיישבתי על הפרצוף של אדם, הוא ליקק לי את הכוס בעודי נשענת על הברכיים שלי וזה מגרה אותי, האצבעות שלו נדחפות בעדינות לתוך הכוס שלי במקביל ואני רואה איך הזין שלו רוצה לחדור אליי.

ההמשך יבוא …..