"אני לא יכול יותר להתמודד איתה" אמר איילון לאשרת בתסכול. "אני נשוי לפריג'ידר מהלך, מזל שיש לי אותך, אחרת הייתי מת". הוא שכב בין זרועותיה אחרי סקס חסר שליטה. הוא הגיע אליה דרך אחד מאתרי הסקס בהם גלש, כנכנס אליהם כל פעם שאשתו דחתה את חיזוריו וניסיונותיו לשכב איתה בתואנות וסירובים בלתי פוסקים.גם כששכבו פעם בתקופה, הרגיש כאילו הוא שוכב עם מקרר והתייאש.

אשרת סיפקה שירותי ליווי דיסקרטיים, בוררת את לקוחותיה ומשתדלת להיענות למעטים. הלקוחות שלה היו ברובם גברים נשואים, בני המעמד הגבוה. היא לא הייתה זולה, אולם גובה  הסכום אותו ביקשה בהחלט הצדיק את ביצועיה במיטה ואת יכולותיה הבינאישיות. היא הייתה מעבר לשירותי סקס. היא הייתה גם אוזן קשבת, חריפה בשכלה ועם אינטליגנציה גבוהה ביותר. הם יכלו לשפוך בפניה את סגור ליבם וכל אחד מהם קיבל ממנה את ההרגשה כאילו הוא היחיד בשבילה.

אשרת הסתובבה אליו, מלטפת את פניו ברכות. נצמדת אליו בגופה הגמיש והרך. במבט חודר לתוך עיניו הזמינה אותו ללא מילים להזדיין איתה שוב והוא לא בזבז זמן מיותר. ידיו חפנו את עכוזה המושלם, כשהוא מצמיד אותה אליו חזק יותר. היא נישקה אותו בגופו, יורדת בשפתיה מטה לכיוון אזור חלציו. כשלקחה את הזין שלו בפיה הרגיש איך כל הדם בגופו יורד לכיוון והוא נרעד בין זרועותיה. הזין נעמד לו במלוא תפארתו, גדול ויפה. אשרת מצצה אותו בשקיקה כשאצבעותיה מעבירות זרמים באשכיו. איילון תפס אותה בעדינות בשערותיה ומשך אותה מעלה אליו, היא התרוממה תוך פישוק רגליה, והתיישבה על הזין שלו. החום שיצא מתוך הכוס שלה שיגע אותו, ובתנועה אחת מהירה הוא דחף את עצמו לתוכה לחלוטין. "תזיין אותי, יקירי, חזק, כן" גנחה כשהגביר את המהירות. הוא הסתובב כשהוא בתוכה והשכיב אותה על גבה בלי לצאת ממנה, מגביר את קצב הדחיפות שלו פנימה. אגנה התרומם אליו והיא עטפה אותו ברגליה, מחבקת את גבו בידיה ועכוזו בכפות רגליה. הוא ידע כשזיין כמו מטורף, שעל שירותי ליווי כאלו הוא לא יוותר לעולם. הם דיברו עוד שעה ארוכה לאחר מכן.