לא חשבתי אי פעם שאגיע ליום בו אנהל רומן מחוץ לנישואין, ועוד עם החברה הכי טובה של אשתי.

אפרתי הגיעה אלינו בהתראה של כמה דקות, הרי היא ואשתי מרגישות הכי חופשי אחת עם השנייה, ותמיד הן נמצאות שם אחת בשביל השנייה, כבר שנים זה ככה. אשתי הייתה היחידה שליוותה את אפרתי בהליך גירושין לא פשוט, ולא מעט פעמים יצא לנו לשבת במרפסת ביתנו ולדבר על מה שעובר על אפרתי ואיך היא מתמודדת.

ערב אחד אפרתי הגיעה אלינו הביתה, ללא התראה מוקדמת, נסערת עד עמקי נשמתה.

אשתי הייתה מחוץ לעיר, באירוע משפחתי, ואני הייתי לבד, עם יותם התינוק שכבר נרדם מזמן.

העיניים שלה היו אדומות מבכי, וחיבקתי אותה ללא מילים. מנסה לנחם אותה ככל יכולתי. שעה ארוכה אחר כך, כשאפרתי ישבה לידי על הספה, היא החלה לשתף אותי על קצה המזלג במה שהיא עוברת מול הגרוש שלה.

לא יודע למה, אבל פתאום ראיתי את אפרתי באור אחר לגמרי, והרגשתי איך עובר בי גל חום. רק רציתי לנשק אותה ולעשות אותה. מה עובר עלי???

לא שלטתי בעצמי ונישקתי אותה.

להפתעתי, אפרתי נשענה עליי ונענתה לנישוקיי.

מהר מאד מצאנו את עצמנו בחדר השינה מזדיינים כמו ארנבות, התשוקה שורפת את שנינו מבפנים. אמא, זאת הייתה חוויה שלא מהעולם הזה!

לא יכולנו להמשיך להיפגש בבית, הרי היא החברה הכי טובה של אשתי, ומה שהיה באותו ערב יצא משליטה מוחלטת. היינו כמו מגנט אחד לשנייה ובכל פעם שרציו להיפגש, היינו נפגשים באיזו דירה דיסקרטית באזור לשעה באמצע היום.

שם, באותה דירה דיסקרטית, היינו משוחררים וחופשיים להזדיין ככל העולה על רוחנו, בלי ייסורי מצפון שאנחנו מזדיינים בבית של אחד מאיתנו.

אפרתי התכופפה קדימה אותו יום, בו נפגשנו באותה דירה דיסקרטית, וביקשה ממני בביישנות מה לזיין אותה בתנוחת דוגי, שהיא תוכל להרגיש את כל הזין שלי בתוכה. השמלה שלה הייתה מופשלת כלפי מעלה, והיא הייתה ללא תחתונים.

באתי אליה מאחורה, מוציא את הזין שלי מהתחתונים, בעודי חופן את שדיה מבעד לבד השמלה, הכנסתי את הזין שלי במכה אחת מהירה לתוך הכוס הרותח והרטוב שלה. חשבתי שאני מת…