הנהנתי בהסכמה, התחלתי להתקרב ואמא נדלקה והתחילה דוחפת את ישבנה לעברי.

לא הצלחתי להתאפק והסרתי בגדיי במהירות האור, אמא מחייכת אליי ואומרת לי "חכה שלא תסתבך אחזה באיברי מאחוריה והחלה לכוון אותי.

אני כמגשש באפילה לאור יום ראיתי את אימי משפשפת את איברי כנגדה וגופה מושען כלפי מטה, מאפשרת לי גישה לחדירה. אימי הזיזה מעט את התחתון שלא יפריע, ניסיתי לחדור פעם ופעמיים לדאבוני ללא הצלחה.

ואז בפעם השלישית במכה אחת, חדרתי לגופה של אימי שזעקה אנחה שהאפילה אפילו על זעקותיה של המילפית הנטחנת בסרט המוקרן מולנו.

החדירה כל כך עמוקה ועוטפת שהתחלתי להניע את אגני, הולם את איברי בתוך ישבנה העסיסי של אמא היא החלה מתרוממת מעט, ממצב הכריעה שהייתה בו כשאני אוחז במותניה וממשיך להלום בעוצמה.

בכל דחיפה אני מרגיש את דפנות הכוס של אימי נסגרים עליי יותר ויותר, כך לפרק זמן שנדמה לי כנצח עטוף בחום. עד לרגע שלא יכולתי יותר והרגשתי את זרעי עומד על הסף, השפרצתי ללא הודעה מוקדמת את זרעי בתוכה.

לאחר כמה רגעים שאמא הבינה שגמרתי היא התנתקה ונשכבה על הבטן, מסובבת מבטה אליי מחייכת ואומרת לי "אנחנו רק התחלנו ולך יש שחקנית פורנו לשירותך".

חייכתי חיוך ידעני, כל המחסומים נחצו ואימי שברה את כולם. "תעשי כל מה שאבקש ?" שאלתי בסקרנות.

הביטה בי ואמרה "כל שתבקש ויותר" במבט פתייני בעודנו שכובים על המיטה דפיקות בדלת

אמא קיפצה לרגע ואמרה "היין שהזמנתי" ופנתה לעבר חלוקה שהיה זרוק בכניסה למרפסת, חייכתי אליה בעוד היא אומרת "רגע" ומנסה ללבוש את החלוק, אני מביט ואומר לה "אמא שחקניות פורנו פותחות עירומות"

היא הביטה בי לרגע המומה, אך לא הביעה מחאה אימי השליכה את החלוק ופתחה עם הבגד הסקסי וחושפני את הדלת, המסכן שעמד בכניסה היה המום אך זכה להצצה. בעודה עם שיער פרוע מזיון, ריח סקס באוויר, החזה חשוף

והתחתון המוסט אימי לקחה את הבקבוק אמרה "תודה" וסגרה את הדלת. התחלתי לצחוק היא הביטה בי בתמיהה "למה אתה צוחק ?" "את עשית עכשיו טראומה לבחור הזה" אמרתי בחיוך.

הביטה בי ואמרה עשיתי לו את היום ואם הייתי מאפשרת היה שמח גם להישאר"

הבטתי בה אמרתי לה "שחקנית פורנו עד הסוף ?" הביטה לעיניי ואמרה משפט אחד שהמחיש את מצבנו "נפילה מפוארת"

בעודה חולצת את הבקבוק ומוזגת לנו 2 כוסות, מרימה כוסית ואומרת "לחיינו ולחיי אלף הסטיות שנלמד ביחד"

הרמתי את הכוס ואמרתי "לשחקנית פורנו שהיא רק שלי" אמא הסירה את הבגד שכבר היה מטונף מנוזל זרע. הביטה בי ולא אמרה דבר והלכה עירומה בתחושה נוחה בחצר ונכנסה למים של הבריכה

התיישבתי לידה על שפת הבריכה, בעודה משתכשכת במים ומתנקה אמרתי לה "את חצית קו אדום בפתיחת הדלת ההיא,שאדם זר יראה אותך ככה".

אמא הביטה בי וצחקה "חציתי קו אדום כשנתתי לבן שלי לזיין אותי ולהפוך אותי לשחקנית פורנו"

"את יודעת שאת לא שחקנית אמיתית עד שלא צילמת סרט" בסוף המשפט הזה עיניה של אימי נצצו והיא זינקה מהמים ואמרה לי "אז נפיק אחד בשבילנו."

התשובה שלה היממה אותי קמתי משפת הבריכה ונכנסתי לחדר סצנה אחרת התחוללה על המסך של ברונטית עם חזה גדולה מצצה לאיבר ענק עם כל הלב.

המראה היה מהפנט מצד אחד סרט פורנו, משודר בקולי קולות ואימי שהמשיכה לבלות במים בערום, הרגשתי שעוד רגע אתעורר מחלום.

נשכבתי על המיטה ערום, בוהה בברונטית שכרגע כבר נטחנת בקצב למולי ואני מרגיש עייפות נופלת עליי ואני נרדם.

אין לי מושג כמה זמן עבר ומה הייתה השעה אך כשהתעוררתי היה כבר ערב.

התעוררתי עם זקפה אדירה ותחושה חזקה שמביאים לי ביד, בעודי מתעורר משינתי אימי שוכבת לצידי מלטפת את איברי ומביאה לי ביד.

"בוקר טוב ישנוני חיכיתי לראות מתי תתעורר" אמרה אימי בעודי מנסה להתעורר משינה לוחשת באוזניי.

"ישנת שינה עמוקה וארוכה מעל 6 שעות, השתדלתי לא להפריע ואפילו הספקתי סידור או שניים וכרגע אני רוצה להמשיך מאיפה שעצרנו." אמרה אימי .

לא הבנתי על מה היא מדברת בכלל, אבל עוד לפני שהספקתי להגיב. אימי כבר עלתה מעליי והחלה מכוונת את איברי הזקור לתוך הכוס החם שלה.

היא הפעם חדרה לאט לאט לכל אורך איברי ושוב משכה עצמה ממני וחזרה על פעולה זו עד שהרגשתי שאני לא יכול יותר. אימי חשה בדבר עצרה הסתובבה והחלה להחליק את עצמה

על איברי ונעצרה לרגע בעודנו מחוברים. הוציאה אנחה והחלה לרכב עליי, בתנוחת הרוכבת ההפוכה.

בעודי מנסה לעכל את אשר מתרחש, אמא ממשיכה לרכב במרץ ומשלבת תנועות שבוודאי למדה מסרטים פורנוגרפיים, בעודה רוכבת היא אומרת "עכשיו אני השחקנית פורנו!"

בעודה רוכבת עליי לא מעצורים ואני מרגיש את איברי נמתח לקראת גמירה, דפיקות בדלת והמשפט אחריה "שירות חדרים" אמא לא עצרה לשניה ורק אמרה מילה שהכניסה אותי לחרדה.

"פתוח כנס"

הדלת נפתחת חרישית, בעוד עגלת שירות נכנסת ואחריה המלצר שמוביל אותה שלא הבין לאיזה סיטואציה נקלע. בעודה רוכבת עליי ואדם זר צופה בנו מקיימים יחסי מין.

הוא נעצר, ביקש סליחה ועמד לצאת. ואז אימי אמרה לו בעודה מתנשפת, "הכל בסדר תערוך את השולחן ותלך"

נאלמתי דום, לא רק שהיא לא רוצה שילך אלא שישאר פה בדקות הקרובות, לא הייתי מסוגל לעצור והתחלתי לגמור כמו משוגע, בתחושה מטורפת ועירופל חושים.

אמא נמתחה מתיחה ארוכה על איברי ונשמטה על גופי באחת, נערות ליווי.

לקח לה מספר שניות להחזיר את קצב נשימותיה, החלה להתרומם מעליי ונעמדה מול המלצר.

אימי עירומה ומטפטפת זרע למול המלצר הספק נבוך, ספק חרמן. הושיטה ידה למגירה שלפה מאה ש"ח אמרה תודה וזה הטיפ, מקווה שנהנת מהמופע. וסגרה את הדלתץ

קמתי סהרורי מביט בה,אימי צוחקת וקובעת נחרצות "הבטחתי לך חוויה ורוצה לדעת מה עוד ?" אמרה בקול פתייני "הכל מוקלט עם 2 מצלמות היא מצביעה לעבר 2 מצלמות העומדות על חצובות בשתי זוויות של החדר"

נותרתי המום, לא אמרתי מילה נוספת.

"אמרתי לך אם שחקנית אז עד הסוף" אמרה בקול ידעני.

"ומפה אני רק מתחילה, ארוחת ערב מוגשת ואולי תקבל גם קינוח."