אליאור וירון יצאו למחנה בצפון הארץ, חברי ילדות שגדלו ביחד וגם שירותם הצבאי עבר עליהם באותה יחידה קרבית. חברות לא היו להם, אולם חשקיהם המיניים הרקיעו שחקים. על המחנה שיצאו אליו הם שמעו מפה לאוזן, וידעו שהם הולכים לקראת חוויה שלא ישכחו כל החיים שלהם.

שבוע  מחנה בטבע, מסיבות, שיחות, טיולים ועוד כמיטב אהבת הארץ. הם החליטו לצרף אליהם מבוקשם וסגרו ביניהם את כל הפרטים הקטנים. הבנות היו אמורות להתלוות אליהם למחנה, להיות בחברתם, ולהצטרף אליהם לכל מקום בו יהיו. כמובן שגם סקס נלקח בחשבון.

הן נשמעו מתוקות, ואליאור וירון החלו להתכונן למחנה.

יומיים לאחר מכם הם עלו על אוטובוס לצפון והחלו את המסע מלאים שמחת חיים.

הכימיה ביניהם הייתה מיידית, אדווה ואיילה נתגלו כשתי בנות ששידרו על אותו גל יחד על ירון ואליאור. הם הרגישו שהשבוע הזה יהיה בלתי נשכח מכל הבחינות.

ביום השני למחנה, אחרי יום היכרות והתמקמות, הם יצאו לטיול ארוך ביערות רמת הגולן, חבורה של שלושים חברה צעירים, שהתנהלו כאילו הם מכירים כל חייהם.

ירון ואליאור חשו את זקפתם עולה למראה אדווה ואיילה, בצעידתן הנינוחה ברחבי היער. בשלב מסוים, כשישבו להפסקת צהרים, הם משכו אותן הרחק מהקבוצה והגיעו איתן לקרחת יער שמצאו.

הזיון בטבע היה חוויה על חושית בשבילם, כרוכים יחד על שמיכה גדולה, מזדיינים כמו ארנבות, פעם אחר פעם. שעה לאחר מכן הם חזרו לקבוצה מחויכים.

במשך אותו שבוע הם נהנו מכל רגע, אוספים חוויות בלתי נשכחות, מתחברים לבנות יותר ויותר. את הלילות הם העבירות בסקס חסר מעצורים, מוקסמים מאותם שירותי ליווי שקיבלו. הם ידעו בליבם שזה משהו שלא ישכחו לעולם, ושמחו מאד לראות שהבנות נהנות בדיוק כמוהם מאותה חוויה.

בלילה האחרון במחנה, במסיבת הסיום שתוכננה, הם ישבו מחובקים מול המדורה הגדולה שהבעירו, מביטים באש המרצדת. ירון חיבק את איילה, והצמיד אותה אליו, במבט בעיניו ידעה שעומד לו, ולהפתעתו הרבה נכנסה מתחת לשמיכה שהביאה והזמינה אותו להיכנס. הם לא היו מודעים לאף אחד מסביבם כששכבו, לא מודעים לאורגיה שהתפתחה שם בעקבותיהם, מסיבת סיום של החיים. ירון חדר אליה בכל החורים, גונח איתה ונוגח בתוכה בעוצמות עד הגמירה.