איתי התקשר למיטל , נערת הליווי הקבועה שלו ושאל אותה אם היא תהיה פנויה לקבל אותו אליה אותו ערב למפגש. היה לו חשוב מאד להיפגש איתה באותו ערב , גם לסקס טוב כמו שאהב איתה וגם כדי שיוכל לשפוך בפניה את הלב. היא הייתה מעבר לנערת הליווי שלו, היא הייתה גם אוזן קשבת והרבה פעמים ייעצה לו דברים מזווית עינה של אישה.

מיטל קיבלה את לקוחותיה ביחידת דיור בבניין דירות ישן, אותה היא הפכה להיות דירה דיסקרטית קסומה ומיוחדת. האווירה שם הייתה כל כולה אווירה של שנטיות, שלווה ונינוחות, לצד ניקיון פנומנלי שכל כך היה חשוב למיטל וללקוחות שלה.

איתי הרגיש בנוח להגיע למפגשי סקס עם מיטל כי הוא ההרגיש כל כך נוח באותה דירה דיסקרטית , שלא הייתה דומה למפגשי סקס אחרים שלו במקומות אחרים. היה לו חשוב להרגיש כמו בבית בסקס, גם אם זה בתשלום.

מיטל ביקשה מאיתי כמה דקות לחזור אליו עם תשובה והוא חיכה בקוצר רוח. כעבור כמה דקות היא צלצלה אליו ואמרה לו שהוא יוכל להגיע אליה בסביבות השעה שמונה בערב. כאשר הגיע מיטל כבר חיכתה לו שם , את אפו עטף ניחוח של בום עדין אשר נדף מכמה נרות ריחניים אשר היו פזורים באותה דירה דיסקרטית, מיטל לבשה לגופה המשגע חלוק שיפון כחול עמוק, אשר גירה את חושיו של איתי עוד יותר ועורר את זקפתו כמעט בן רגע. הוא ידע שמתחת לחלוק מיטל לובשת כלום ושום דבר. הוא הושיט את ידו לחגורת החלוק הקשורה ברישול ומשך אותה להתיר את הקשר. החלוק נפתח מעל שדיים ושלמים, ומשולש ערווה מגולח למשעי.

היא חייכה אליו בחושניות מושכת אותו אחריה למיטה, משחררת אותו מבגדיו, יורדת על ברכיה ומוצצת את הזין שלו שכבר עמד בציפייה דרוכה אליה וללשונה. הוא עצר את נשימתו כשהיא בלעה את הזין שלו כמעט עד גרונה, תופסת את אשכיו באצבעות משוחות בלק אדום.

הוא מיהר להרים אותה, זורק אותה על המיטה ומזיין אותה בכל תנוחה אפשרית.

החוויה המינית הזאת באותה דירה דיסקרטית הרגישה לו טוב.

הם גמרו כעבור שעה ארוכה, ואיתי שפך בפניה את ליבו……

הם שכבו עוד כמה פעמים במהלך הלילה ולמחרת הכל נראה טוב יותר