איך סטודנט מתחיל ללכת אל נערות ליווי באשדוד אתם שואלים? אי שם בתחילת שנות ה-2000 הייתי סטודנט צעיר, כל היום לומד, בחרתי תחום קשה, התקבלתי לאחת האוניברסיטאות הנחשקות, בדרך להגשמת החלום המקצועי שלי. שום דבר לא יעצור אותי, הייתי מוכן לזה. לילות בלי שינה, כל היום בהרצאות, כל החיים שלי הוקדשו לזה ואני מוכן, הכי מוכן שיש. ממוקד מטרה. האמת? בשלב מסוים פשוט התעייפתי, התחשק לי איזה ערב של לא לחשוב על הלימודים. התקשרתי לחבר טוב ואמרתי לו, יאללה, בוא נצא קצת, עזוב הכל, היום הולכים לבלות.

 

החבר הזה כנראה החליט שמגיע לי משהו מיוחד באותו יום ואמר לי לא לדאוג לשום דבר, אני בא לקחת אותך והולך להיות לנו לילה מהסרטים. בדיעבד, וואלה, לא איכזב.

 

בזמנו גרנו באשדוד, לא בדיוק בירת הבילויים של הדרום. חשבתי שבטח הוא לוקח אותי לתל אביב, אולי מועדון, פאב או שניים, קצת לקרוע את העיר. לא חשבתי שהולך להיות לי לילה של סקס מטורף דווקא בעיר הקטנה שלי. אז החבר מגיע, נכנסים לאוטו: “אחי, לאן נוסעים?” אני שואל. בלי להתבלבל הוא עונה לי :” נערות ליווי באשדוד , הכל סגור, הלילה חוגגים". מודה שהייתי קצת בשוק, לא ממש ידעתי מה לענות לו, אף פעם לא עשיתי דבר כזה ולא חשבתי ללכת לנערת ליווי. אבל טוב, משהו שצריך לנסות פעם בחיים, לא? אז זרמתי איתו ונסענו.

 

הגענו לשכונה חדשה באשדוד, חנינו את הרכב ועלינו לדירה. את פנינו ברכו שתי בחורות, מה אני אגיד לכם… אין דברים כאלה בעולם – אש! לא שלא היו לי בחורות, אבל כאלה? לא בליגה שלי זה בטוח, גם בעוד מיליון שנה לא הייתי יכול לקבל אפילו טלפון של מישהי כזאת. מודה שהייתי לחוץ אבל כל הלחץ עבר לי תוך שנייה כשאחת מהן פשוט התלבשה עלי, הפשיטה אותי וירדה לבירכיים כדי לתת לי מציצה מהסרטים. גמרתי כמו מטורף, רק מלראות כמה היא נהניית וכל הסיטואציה חירמנה אותי עוד יותר. החבר והבחורה השנייה הלכו לחדר אחר, אני והנערה שלי נשארנו בסלון. מה אני אגיד לכם, סקס כזה עוד לא היה לי (לא שהיו הרבה, סטודנט עמוס כן?). הרגשתי כמו מלך העולם אצלה, כל מה שרציתי קיבלתי, כל מה פינטזתי עשינו. בהמשך הערב התחלפנו, אני והחבר וגם נערת הליווי השנייה לא איכזבה, בקיצור… באמת לילה מהסרטים.

 

רוב הזמן אני בחור די מרובע, עד היום, לא הייתם מנחשים עלי שאני מבקר אצל נערות ליווי באופן קבוע. אבל כן, מאז אותו לילה אני לא מוותר על זה. מאז, התחלתי לחזור לשם. בהתחלה, אליה, אל אותה אחת ואז גם אל אחרות. כבר שנים שאני לא גר באשדוד אבל איכשהו אני תמיד חוזר לעיר הזאת, אל נערות ליווי באשדוד שעשו לי כל כך טוב בתקופה שלי כסטודנט.