איילה חזרה בתשובה לפני חמש שנים ומאז נותק הקשר שלה עם משפחתה. היא באה ממשפחה חרדית ממאה שערים, והחזרה בשאלה שלה הייתה מהירה וחדה וזאת בעקבות גילוי עריות במשפחתה, אשר הוסתר מעיני כל ובעצת הרבנים טואטא מתחת לשטיח. היא לא יכלה לשאת את הצביעות ואת הבושה שחשה והחלה לפקפק באמינות חייה ודרכה של העדה בה גדלה כל החיים.

בעקבות חזרתה בשאלה וניתוקה ממשפחתה מצאה את עצמה איילה גרה במרכז הארץ, עובדת בעבודות מזדמנות ונעזרת בחסדיהם של אנשים זרים. מנערה חרדית הפכה איילה להיות חילונית גמורה, בחורה מתירנית לחלוטין שלא בחלה בשום אמצעי על מנת להתקיים ולהתקדם בחיים כמה שיותר מהר, כמה שיותר רחוק וכמה שיותר גבוה.

היא החליטה לנצל את נתוניה הגופניים המרשימים ואת חרמנותם של גברים רבים בהם נתקלה לתועלתה והחלה לעבוד כנערת ליווי. היא לא הסכימה לשכב עם כל אחד ומעצם היותה שונה בנוף התל אביבי , היא משכה אליה במסתוריות שלה לקוחות שהיו מוכנים לשלם קצת יותר בשביל להיות איתה.

היא שכרה דירה דיסקרטית קטנה ונעימה שם היא קיבלה את לקוחותיה הקבועים. היו לה לקוחות מכל הגילאים והסוגים. אחד מהם היה בחור חרדי באמצע שנות השלושים לחייו שחיי הסקס שלו בבית לא סיפקו אותו והוא חיפש ומצא סקס בתשלום אצלה. הוא היה פרוע לגמרי במיטה, נותן דרור לדמיון שלו ומיישם יחד איתה פנטזיות שלא מקובלות בחברה החרדית. הם השתמשו בדילדו, ויברטורים, קשירות ועוד ועוד סוגי סקס כיד הדמיון הטובה עליהם.

באחת הפעמים שהוא הגיע אליה לאותה דירה דיסקרטית הוא שיתף אותה בפנטזיה שלו. הוא רצה לראות אותה שוכבת עם אישה אחרת מולו, מקיימת איתה יחסי מין לסביים כשהוא בשלב מסוים מצטרף אליהן והן גומרות ביחד איתו. איילה זרמה אתו ובמפגש הבא ביניהם היא חיכתה לו עם עוד בחורה.

הן עינגו אחת את השנייה בלשונן, דוחפות אחת לשנייה אצבעות, משתמשות בוויברטורים להחדרות וכדומה כשהוא יושב על הכורסא באותה דירה דיסקרטית ומאונן. הוא הצטרף אליהן כעבור שעה ארוכה וזיין את שתיהן אחת אחרי השנייה כשהוא גומר פעם אחר פעם